حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/04/03 | 2024/06/23

Logo

مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان:

تفکر بسیجی عامل رشد و توسعه کشور است

تفکر بسیجی عامل رشد و توسعه کشور است

مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان گفت: علاوه بر حضور بسیجیان در جبهه‌های مقاومت و دفاع از حریم وطن، امنیت و سلامت، تفکر بسیجی را می‌توان یک عامل اصلی و مهم در رشد و توسعه کشور دانست.

محمدرسول جلالی در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» اظهار کرد: بسیج، نهادی انقلابی و مردمی است که از دل مردم برخاسته و در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، نقشی بی‌بدیل در حفظ و حراست از ارزش‌های نظام داشته است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان در ادامه با اشاره به اینکه بسیجیان همواره در خط مقدم دفاع از کشور و ملت بوده‌اند، افزود: مکتب بسیجی، مکتب تربیتی و فرهنگی است که با آموزه‌های دینی و انقلابی، جوانان را به انسان‌های شایسته و متعهد تبدیل می‌کند و همچون مدرسه‌ای است که انسان‌ها را در مسیر رشد و تعالی قرار می‌دهد.

وی گفت: اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش کشور، در مقابل حوادث، تهدیدات و ناملایمات است و هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

جلالی با بیان اینکه هفته بسیج، یادآور رشادت‌ها و از خودگذشتگی جوانان و تربیت‌یافتگان مکتب حضرت امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس یکی از درخشان‌ترین جلوه‌گاه‌های تفکر بسیج بود و این عزیزان باعث شدند ایران اسلامی‌مان قدرتمند و استوار باقی بماند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان همچنین ادامه داد: خوشبختانه پس از این ایام درخشان نیز با هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تفکر بسیجی در کشور عزیزمان سایه‌گستر بوده و استمرار خواهد داشت.

وی تأکید کرد: بی‌تردید برای رسیدن به قله مدنظر فرمانده معظم کل قوا، باید تفکر بسیجی که بر پایه کار و مدیریت جهادی بنا شده است، در کل جامعه جاری و ساری شود؛ تا بن‌بست‌ها را گشوده و قله‌های افتخار و عزت را فتح کنیم.

جلالی با اشاره به اینکه فرا رسیدن هفته بسیج فرصتی دیگر است که نقش و اهمیت ساختار بسیج در بقاء، اقتدار و توسعه کشور تداعی شود، بیان داشت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) بسیج را مکتبی‌ترین و مردمی‌‌ترین نیروی مقاومت در جهان نامید، امروز شاهد بسط و گسترش این تفکر و این مکتب در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای کشور یعنی در فلسطین و غزه هستیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان در پایان گفت: علاوه بر حضور بسیجیان در جبهه‌های مقاومت و دفاع از حریم وطن، امنیت و سلامت، تفکر بسیجی را می‌توان یک عامل اصلی و مهم در رشد و توسعه کشور دانست.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از