حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/12/07 | 2024/02/26

Logo

فرازی از وصیت‌نامه شهدا؛

هميشه عاشق امام باشيد

هميشه عاشق امام باشيد

در فرازی از وصیت نامه شهيد غلام آبسینه آمده است: خدا را شکر مى‌کنم که امام عزيز را كه نعمت خداوندى است، براى راهنمايى ملت فرستاد و اميدوارم كه در روز قيامت هم شفيع ما باشد؛ هميشه عاشق امام باشيد.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ در اولين روز از شهريور ماه سال ۱۳۴۴ در روستای كنارو از توابع شهرستان بندرعباس، شهيد غلام آبسينه به دنيا آمد. او كه بر پیشانى، خط سرخ شهادت داشت از كودكى به نماز، دعا و قرآن علاقمند بود.

دوره دبستان را در همان روستای كنارو به پايان برد و براى ادامه تحصيل به بندرعباس آمد. شهيد غلام آبسینه با وجود اين كه محصل بود، فعالانه در راهييمايى‌ها و مراسم مذهبى شركت مى‌كرد. او با شروع جنگ تحميلى به سوى جبهه‌هاى جنوب عازم و در عمليات والفجر۱ به شدت مجروح شد و پس از بهبود و بازگشت به جبهه در تاريخ ۱۹ دی ماه ۱۳۶۵ در عمليات بيت‌المقدس، منطقه عملياتى ام‌الرصاص به شهادت رسيد.

در فرازی از وصیت نامه شهيد غلام آبسینه آمده است: خدا را شكر مى‌كنم كه توفيق جهاد به من داد و شکر مى‌کنم که امام عزيز را كه نعمت خداوندى است، براى راهنمايى ملت فرستاد واميدوارم كه در روز قيامت هم شفيع ما باشد؛ هميشه عاشق امام باشيد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از