حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

پای صحبت دروازه‌بانان فوتبال ساحلی؛

میرجلیلی: ۱۰سال باید بازی کنم تا ماشین بخرم

میرجلیلی: ۱۰سال باید بازی کنم تا ماشین بخرم

دو دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از مقام سومی جام جهانی درباره شرایط‌شان صحبت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از راه دانا؛  سیدمهدی میرجلیلی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی درباره سومی تیم ملی در جام جهانی اظهار کرد: می‌توانستیم به فینال برویم. شانس با برزیل بود و شرمنده مردم ایران شدیم. ۴۷ ثانیه مانده بود تا بازی تمام شود، اما محمد معصومی نتوانست گل بزند. مردم ایران خیلی خوب هستند و واقعا از ما حمایت کردند. از پنج سالگی فوتسالیست بودم و بعد فوتبال چمنی بازی کردم و بعد به فوتبال ساحلی آمدم. دایی من قهرمان ژیمناستیک المپیک دانش آموزی فرانسه بود و از همان ابتدا خیلی من را تشویق می‌کرد. باید از مردم تشکر کنم و امیدوارم مردم، مقام سومی را به عنوان عیدی بپذیرند.

وی در ادامه بیان داشت: عاشق ماشین سنگین و ولوو هستم، اما با این قراردادها باید ۱۰ سال حقوقم را جمع کنم تا یک ولوو بخرم! خانواده من هم فوتبالی نیستند؛ پدرم پرسپولیسی است ولی من علاقه‌ای به چمن ندارم. علیرضا بیرانوند را خیلی دوست دارم چون ذات خوب و نجیبی دارد؛ هنگامی که فیلم او را می‌دیدم بغض در گلویم گیر کرد.

همچنین حمید بهزادپور، سنگربان باسابقه تیم ملی فوتبال ساحلی نیز اظهار داشت:  سیستم چهار ثانیه‌ای در فوتبال ساحلی آمد و محمدحسین میرشمسی این سیستم را به ایران آورد و روز به روز تیم پیشرفت کرد. در این سیستم کلا دروازه‌بان چهار ثانیه وقت دارد تا تکلیف توپ را مشخص کند و نقش دروازه‌بان خیلی اهمیت دارد. ایران در این سیستم نسبت به دیگر تیم‌های دنیا بهتر است و تمام تیم‌های دنیا خیلی کار دارند تا به ما برسند. فوتبال ساحلی طوری است که باید توپ در هوا باشد و تاکتیک و تکنیک بالایی دارد و بازی سازی از گلر شروع می شود و در برخی سیستم‌ها مهاجم دفاع می‌کند.

وی در ادامه بیان داشت: بالاترین قرارداد ما از ۵۰۰ میلیون تومان با باشگاه‌ها شروع می‌شود. بسیاری از بچه‌ها از این عددها، ۹۰ درصد قراردادها را نگرفته‌اند. موحد تنها لژیونر ما بود که لیگ روسیه بازی می‌کند. بچه ها شغل دوم ندارند و فقط من و مختاری شغل دوم داریم. من استخدام معدن سرب شهرستان مهریز هستم و ماهی ۷ میلیون تومان به ما می‌دهند.  واقعا تماشاگران ایرانی در امارات سنگ تمام گذاشتند. در جام جهانی و بازی با امارات واقعا اماراتی‌ها خیلی اذیت کردند و بلیت را به تماشاگران ایرانی ندادند و نیمه اول بازی اجازه ندادند تا تماشاگران ایرانی وارد شوند.

دروازه‌بان تیم ملی در پایان گفت: تیم ملی فوتبال ساحلی جوان‌تر شود و کادر فنی به این نتیجه رسید و در اردوهای بعدی این کار را انجام می‌دهد. فعلا استراحت می کنیم و لیگ فوتبال ساحلی شروع می‌شود و اولین تورنمنت ما نیز مسابقات بین قاره ای در آبان‌ماه است. پرداخت پاداش‌های ریالی فردای پایان جام جهانی توسط مهدی تاج اتفاق خیلی خوبی بود. همچنین تاج قول داد تا ماسه سنگینی را که عمق زیادی دارد وارد ایران کند تا در کمپ ورزشگاه آزادی مجموعه خوبی درست کند. از کادر فنی تیم که سنگ تمام گذاشتند هم تشکر می‌کنم.

  • انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از