حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/04/29 | 2024/07/19

Logo

فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد:

طرح ضربتی مقابله با سرقت با دستگیری 245متهم

طرح ضربتی مقابله با سرقت با دستگیری 245متهم

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با سرقت و دستگیری 245 سارق و متهم متواری و تحت تعقیب در 72 ساعت گذشته در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت عمومی و اجتماعی با تلاش همه جانبه پلیس اگاهی استان طرح ضربتی مقابله با سرقت و دستگیری سارقان و متهمان تحت تعقیب و متواری به مدت ۷۲ ساعت در مناطق جرم خیز استان اجرا شد.

 

وی افزود : در اجرای این طرح که با هدف مقابله با سارقين سایر سرقت‌ها ، کشف و استرداد اموال مسروقه به مالباختگان اجرا شد مجموعا ۱۸۰ فقره انواع سرقت کشف و ۲۴۵ سارق و متهمان متواری و تحت تعقیب قضایی و انتظامی شناسایی ودر عملیات های جداگانه دستگیر شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی استان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای منظم و مستمر طرح‌های مقابله با سرقت و پاکسازی مناطق و محلات آلوده و جرم خیز در قالب طرح های محله محور، ابراز داشت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و تلاش پلیس برای شناسایی مالباختگان و تحویل اموال مسروقه کشف شده ادامه دارد.

 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با هدف پیشگیری و کاهش وقوع سرقت از عموم شهروندان ومردم قدرشناس استان خواست ضمن توجه جدی به توصیه های کارشناسان پلیس، در نگهداری و حفاظت از اموال خود دقت بیشتری داشته و منازل و وسایل نقلیه خودرو و موتورسیکلت خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز کرده و حتی‌الامکان وسایل نقلیه خود را در مکان های خلوت، تاریک و غیر ایمن پارک نکنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از