حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

با حضور جانشین فرمانده سپاه هرمزگان؛

جانشین ناحیه مقاومت‌بسیج سپاه رودان منصوب شد

جانشین ناحیه مقاومت‌بسیج سپاه رودان منصوب شد

آئین تکریم و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان در نمازخانه این ناحیه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عصر شنبه مراسم تکریم و معارفه جانشین سپاه ناحیه مقاومت بسیج رودان با حضور جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد.

 

سرتیپ دوم پاسدار هدایت‌الله امیری جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در این آئین ضمن تبریک هفته وحدت و تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در هفته دفاع مقدس اظهار کرد: صحنه نبرد ما با دشمن صحنه جغرافیایی نیست بلکه صحنه نفوذ به قلب و جان و ذهن جوانان است و یکی از راه‌های مقابله با این نفوذ این است که ارتباط خود را با خداوند و معنویت با امام زمان(عج) و ولی فقیه تقویت کنیم.

 

وی افزود: قدرت نرم انقلاب اسلامی ارتباط با مردم است و یکی از رموز و مولفه‌های موفقیت و ماندگاری سپاه همین ارتباط و در دل مردم بودن می‌باشد.

 

جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد: اصلی‌ترین و مهم‌ترین مولفه قدرت سپاه پاسداران معنویت این نهاد است زیرا با همین روحیه معنویت توانست تمام توطئه‌های استکبار جهانی را با عزت و قدرت خنثی کند.

 

امیری عنوان کرد: دشمن در تمامی توطئه‌های خود شکست خورده اما در عرصه فضای مجازی احساس قدرت می‌کند و از این ابزار به عنوان یک ابزار قدرت برای توطئه‌افکنی استفاده می‌کند.

 

در پایان این آئین از زحمات چهار ساله سرهنگ پاسدار وابسته جلال سالار دهگلکن تقدیر و سرگرد پاسدار محمد ماهری به عنوان جانشین جدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان منصوب شد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از