حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان؛

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودان معرفی شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودان معرفی شد

حجت‌الاسلام میثم سالاری، طی مراسمی با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان و امام جمعه رودان، به‌عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، روز گذشته دوشنبه سوم مهرماه، مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان با حضور حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، حجت‌الاسلام بارانی امام جمعه، بخشدار مرکزی رودان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، روحانیون مستقر و شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام میثم سالاری به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی رودان معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام سیدمهدی هاشمی تقدیر شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین حقانی، مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان نیز در این مراسم اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی نهادی برخاسته از متن انقلاب اسلامی است که متولی امور فرهنگی و دینی است.

وی افزود: یکی از مأموریت‌های نهاد انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی، مبارزه با انحرافات و اندیشه‌های التقاطی و مبارزه با تحجرگرایی است؛ روحانیون، هیئت‌های مذهبی و مداحان ظرفیت‌های خوبی دارند اما آن طور که باید از آن استفاده نشده‌است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان از سابقه جهادی حجت‌الاسلام سیدمهدی هاشمی در شرق استان تقریر و تشکر کرد.

حجت‌الاسلام حقانی خاطر نشان کرد: حجت‌الاسلام سالاری نیز نیروی جوان است که آزمون بسیار خوبی پس داده‌ است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از