حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

حضور در22 بهمن تودهنی به دشمنان است

حضور در22 بهمن تودهنی به دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: حضور گسترده و پر شور مردم در 22 بهمن‌ماه باعث می‌شود نقشه‌های دشمن با شسکت مواجه شود و نتواند در فرصت باقی مانده از 22 بهمن‌ماه تا انتخابات به اهداف خود دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده امروز (هفدهم دی‌ماه)، در ستاد برگزاری دهه فجر که با حضور مسئولان کمیته‌های تخصصی ذیل ستاد در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با ذکر این نکته ۲ حماسه بزرگ را پیش رو داریم، اظهار کرد: حماسه ۲۲ بهمن که هر ساله یک تجدید بیعت امت با آرمان‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود جزو مهم‌ترین اجتماع‌های کشور است که مورد رصد دوست و دشمن قرار دارد.

وی، با ذکر این نکته که حجم عظیمی از تبلیغات سوء برای نا امیدی و دل‌سرد کردن مردم در این روزها آغاز می‌شود، عنوان کرد: دشمن در تلاش است که مشارکت مردم در امور حکمرانی را کاهش دهد تا در نهایت بتواند به اهداف پلید خود دست پیدا کند. به همین جهت در برنامه‌های ۲۲ بهمن‌ماه و انتخابات پیش‌رو، دشمن تمام تلاش خود را برای کاهش مشارکت به کار خواهد گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با ذکر این نکته که دشمن تودهنی اول را در ۲۲ بهمن‌ماه دریافت خواهد کرد، بیان کرد: حضور گسترده و پر شور مردم در ۲۲ بهمن‌ماه باعث می‌شود نقشه‌های دشمن با شسکت مواجه شود و نتواند در فرصت باقی مانده از ۲۲ بهمن‌ماه تا انتخاباتبه اهداف خود دست پیدا کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده خاطرنشان کرد: حضور پرشور وگسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به برگزاری انتخاباتی با عظمت و با شکوه کمک می‌کند واین امر باعث می‌شود که دشمنان در ناامید کردن مردم ایران ناامید شوند.

وی، مشارکت بالای مردم در حماسه ۲۲ بهمن باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد، مطرح کرد: حضور پرشور مردم در حماسه ۲۲ بهمن، بسترساز برگزاری انتخابات باشکوه است.

امام جمعه بندرعباس، با ذکر این نکته که توپ‌خانه تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن از همین الان نیز فعالیت خود را آغاز کرده است، تشریح کرد: دشمن از امروز سیاست‌های پلید خود نظیر تحریم انتخابات، نا امید کردن مردم از آینده مردم و ... را آغاز کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، با ذکر این نکته در اجرا برنامه‌های ۲۲ بهمن از اقدامات نمادین پرهیز شود، گفت: باید برنامه‌ریزی‌های دقیق و اجرایی توسط کمیته‌های ذیل ستاد برگزاری دهه فجر انجام شود و از اقدامات نمادین، نمایشی و بدون اثر پرهیز شود و با دستگاه‌ها با تمام توان برای ایفای نقش خود وارد میدان شوند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از