حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خبر داد:

تبعه خارجی عامل قتل نوجوان هرمزگانی

تبعه خارجی عامل قتل نوجوان هرمزگانی

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری هشت نفر از عاملان درگیری منجر به قتل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»، به نقل از پلیس هرمزگان؛ سردار علی اکبر جاویدان در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی اعلام درگیری دسته جمعی منجر به قتل از طریق مرکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ در یکی از پارک‌های شهرستان بندرعباس، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کارقرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی استان با تشکیل اکیپی به محل حادثه پارک شهید دباغیان اعزام که در تحقيقات ميداني صورت گرفته مشخص شد تعدادي تبعه خارجی با چند نوجوان ايراني درگیر شده و در این درگیری نوجوان ایرانی در اثر ضربات چاقو مجروح و ضاربین از محل متواری و فرد مجروح نیز به بیمارستان منتقل و به علت شدت خونريزي در بیمارستان فوت کرده است.

سردار جاویدان ابراز داشت: با تلاش ماموران دو مظنون تبعه خارجی که سابقه پرسه زني مداوم و مصرف مواد مخدر در پارک را داشتند دستگير و تحت بازجويي قرار گرفتند که با بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی ۶ نفردیگر از متهمان که در درگيري حضور داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

وی خاطر نشان کرد : متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های فنی به عمل‌ آمده به شرکت در نزاع دسته جمعي و درگيري با مقتول اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه گوشي تلفن همراه آيفون مقتول که در زمان درگيري از وي سرقت شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان بیان داشت: با اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتي، از بین متهمان قاتل اصلی که با ضربات چاقو اقدام به قتل مقتول کرده بود شناسایی و در تحقيقات به عمل آمده صراحتا به جرم خود اعتراف کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از