حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

امام جمعه جزیره کیش:

امر به‌ معروف در جامعه فرهنگ سازی شود

امر به‌ معروف در جامعه فرهنگ سازی شود

امام جمعه جزیره کیش گفت: امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود و فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر جزیره کیش به منظور بحث و گفتگو پیرامون مسائل مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر و برنامه ریزی جهت ترویج بیش از پیش این فریضه دینی صبح امروز با حضور امام جمعه جزیره کیش و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد و سایر مسئولان در نهاد امامت جمعه جزیره کیش برگزار شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین بی نیاز ضمن خیر مقدم به حاضران در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و ارزشی است. 

امام جمعه جزیره کیش با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود و فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است، گفت: وظیفه ما این است که در اجرای هر چه بهتر و کامل‌تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

بی‌نیاز افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات و حضور مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور از مصادیقی می باشد که برای تقویت اقتدار نظام اسلامی و شکست توطئه‌های دشمن می‌باشد که باید هر چه توان داریم برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنیم.


در این جلسه مدیر عامل سازمان و سایر اعضاء و دبیر محترم ستاد ضمن گزارشی از پیگیری‌های مرتبط با مصوبات این ستاد ، در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات و نیز مسائل مربوط به حجاب و عفاف مطالب ارزشمندی را مطرح کردند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از