حالت تاریک

امروز : پنج‌شنبه, 1403/02/06 | 2024/04/25

Logo

استاندار هرمزگان:

۶۶۸ میلیارد پروژه رودان کلنگ‌زنی و افتتاح شد

۶۶۸ میلیارد پروژه رودان کلنگ‌زنی و افتتاح شد

استاندار هرمزگان گفت: امروز در مجموع حدود ۶۶۸ میلیارد تومان کلنگ‌زنی و افتتاح شد و عمده‌ترین پروژه این شهرستان باند دوم محور رودان کهنوج به طول بیش از ۶ کیلومتر است بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان نیز اعتبار نیاز دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مهدی دوستی استاندار هرمزگان عصر دوشنبه ۶ شهریورماه در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهرستان رودان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز توفیقی بود در خدمت مردم شهیدپرور رودان بودیم حدود یک‌هزار میلیارد تومان پروژه برای این شهرستان در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
 وی افزود: امروز در مجموع حدود ۶۶۸ میلیارد تومان کلنگ‌زنی و یا افتتاح شد، عمده‌ترین پروژه این شهرستان باند دوم محور رودان کهنوج به طول ۶.۳ کیلومتر بود که ۱۱ پل دارد و بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان نیز اعتبار نیاز دارد.
 استاندار هرمزگان گفت: امروز یک بسته پروژه مربوط به حوزه برق، شهری و دهیاری‌ها در شهرستان رودان به بهره‌برداری رسید و همچنین در حوزه اقتصادی و کشاورزی هم چندین طرح به بهره‌برداری رسید و تقدیم مردم رودان شد.
 گفتنی است امروز همچنین با حضور استاندار هرمزگان عملیات کاشت یک‌صد هزار درخت در شهرستان رودان آغاز شد.
 در راستای پویش مردمی کاشت یک میلیارد درخت که فرمایش مقام معظم رهبری است پارک جنگلی رودان زیر کشت درختان مثمر رفت، در سطح استان هرمزگان امسال ۶ میلیون و ۵۰۰ درخت کاشته خواهد شد.
 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از