حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/01/27 | 2024/04/15

Logo

دادستان مرکز استان هرمزگان خبر داد:

کشف محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی در بندرعباس

کشف محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی در بندرعباس

دادستان مرکز استان هرمزگان از کشف محموله ۲۲ کیلوگرمی مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه در شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علیرضا احمدی منش، دادستان مرکز استان هرمزگان با اعلام خبر کشف محموله ۲۲ کیلوگرمی مواد مخدر صنعتی در شهرستان بندرعباس، گفت: در ادامه روند مبارزه با سوداگران مرگ در استان هرمزگان، سربازان گمنام امام‌زمان «عج» از انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی توسط قاچاقچیان و به‌وسیله یک دستگاه کامیون ترانزیتی باخبر شدند و با همکاری فراجا عملیاتی را برای توقیف محموله موردنظر طراحی و اجرا کردند.

وی در ادامه افزود: به دستور مقام قضایی، سربازان گمنام امام «عج» و مأموران فراجا طی یک عملیات مشترک ضمن توقیف کامیون موردنظر، در بازرسی از آن، مجموعاً ۲۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف و ضبط کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان استان هرمزگان همچنین تصریح کرد: در جریان این عملیات، راننده کامیون حامل مواد مخدر، دستگیر شده که با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می‌برد.

احمدی منش با بیان اینکه کامیون حامل این محموله بزرگ مواد مخدر از یکی از مرزهای شرقی وارد کشور شده است، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ قصد داشتند این حجم از مواد مخدر صنعتی را در هرمزگان و استان‌های هم‌جوار توزیع کنند که خوشبختانه با اجرای این عملیات توسط حافظان امنیت کشور در تحقق نیات مجرمانه خود ناکام ماندند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه این محموله مواد مخدر صنعتی، سومین محموله کشف از این نوع طی یکماه اخیر است، تأکید کرد: به‌منظور تشدید نظارت‌ها و انسداد گریزگاه‌های قاچاقچیان باهدف جلوگیری از ورود مواد مخدر از نقاط مرزی و مبادی رسمی، نصب دستگاه ایکس ری در مرزهای شرقی کشور ضروری به نظر می‌رسد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از