حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان:

کارت سوخت اضطراری در جایگاه‌های قشم وجود دارد

کارت سوخت اضطراری در جایگاه‌های قشم وجود دارد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: در همه جایگاه‌های سوخت سراسر جزیره قشم کارت سوخت اضطراری برای خودروهایی که سهمیه کارت شخصی آنان به اتمام رسیده در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، احمد سالاری‌فر روز یکشنبه در حاشیه بازدید سرزده از جایگاه های سوخت جزیره قشم در گفتگوی رسانه‌ای اظهار کرد: پیرو تأکیدات استاندار هرمزگان و مصوبات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای رفع مشکل سوخت قشموندان به اتفاق رئیس حراست منطقه پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان و رئیس ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی این جزیره در حال بررسی و پیگیری میدانی مشکلات احتمالی این جایگاه‌ها هستیم.

 

وی ادامه داد: در ادامه این بازدیدها مقرر شد با انجام کنترل‌های کارت سوخت شخصی مراجعه‌کنندگان پس از اتمام سهمیه کارت سوخت شخصی آنان از طریق کارت سوخت اضطراری جایگاه‌ها نسبت به انجام سوخت رسانی خودروهای شخصی اقدام شود و این رویه به‌صورت روزانه از سوی متصدیان مجاری عرضه در سطح جزیره قشم قابل انجام است.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان توضیح داد: ۱۴ جایگاه عرضه سوخت در جزیره قشم وجود دارد که هشت باب آن امکان ارائه سوخت صیادی را هم دارند.

 

سالاری‌فر اضافه کرد: برخی رانندگان به رغم اینکه کارت سوخت شخصی دارند از کارت سوخت جایگاه‌ها استفاده می‌کنند و تقاضا داریم که قشموندان از کارت شخصی خود استفاده کنند.

 

وی تصریح کرد: در هر کارت سوختی ۲۱۰ لیتر بنزین وجود دارد که ۶۰ لیتر با نرخ یک‌هزار و ۵۰۰ تومان و ۱۵۰ لیتر هم با نرخ سه هزار تومان ماهانه است.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان بیان داشت: در صورتی که قشموندان این ۲۱۰ لیتر را استفاده کردند می‌توانند از کارت سوخت اضطراری جایگاه‌ها هم استفاده کنند.

 

وی اعلام کرد: شهروندان و قشموندان بزرگ‌ترین جزیره ایرانی خلیج فارس می‌توانند در صورت هر گونه پرسش، انتقاد و شکایتی از جایگاه‌ها و نحوه سوخت‌رسانی با شماره تماس پنج رقمی ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی شرکت ملی فرآورده‌های نفتی ایران تماس بگیرند.

 

جزیره قشم با وسعت یک‌هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر از توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

 

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از