حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/12/07 | 2024/02/26

Logo

با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

همایش حزب همت استان هرمزگان برگزار شد

همایش حزب همت استان هرمزگان برگزار شد

همایش حزب همت استان هرمزگان با حضور دبیرکل حزب همت کشور، در سالن اجتماعات فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «هرمز»، این همایش با حضور سردار نبوی دبیرکل حزب همت کشور، مسئولان حزب همت کشور، مسئولان حزب همت استان‌ها و شخصیت‌های اجتماعی و سیاسی و مردم، شامگاه پنج‌شنبه ۲۵ آبان ماه در سالن طوبی بندرعباس برگزار شد.

محمد پاینده مسئول حزب همت استان هرمزگان در ابتدای این همایش با اشاره به عملکرد موفق و تاثیرگذار حزب همت هرمزگان اظهار کرد: همایش حزب همت هرمزگان به منظور آشنایی بیشتر مردم و مسئولان و چهره‌های سیاسی با حزب همت شکل گرفته است و امیدواریم برگزاری این مراسم باعث جذب بیشتر نخبگان در این حزب شود.

مسئول حزب همت استان هرمزگان در ادامه با بیان اینکه برخی از نمایندگان و کاندیداها برای جلب نظر جامعه به تکاپو و فعالیت افتاده و در تلاش هستند با جلب نظر خواص و انتخابات سیاسی باعث پیروزی در انتخابات شوند، افزود: وظیفه حزب همت، آگاهی‌بخشی سیاسی به جامعه است و اعضای حزب باید عملکرد نمایندگان فعلی و نامزدهای انتخابات را نقد و بررسی کرده و به جامعه اعلام کنند.

پاینده گفت: ظاهراً برخی مدیران دولتی در این ایام با برخی از نمایندگان همراهی نشان می‌دهند حتی تلاش شده با فشار سیاسی، افرادی در منصب‌های مدیریتی قرار دهند تا بعداً این افراد باعث توفیق نماینده شوند، همچنین برخی از مدیران دولتی که با فشار نمایندگان به سر کار آمده‌اند با مسئولان حزب همکاری لازم را در جهت مطالبه‌گری و پیگیری امور نشان نمی‌دهند که این موارد را حتما پیگیری خواهیم کرد. 

وی گفت: این رویه‌ها باعث بروز شائبه می‌شود و تاکید می‌کنم که مسئولان سیاسی استان بایستی خوب به این نکته مهم توجه کنند که حزب همت در هرمزگان علاوه بر پویایی سیاسی و تشویق مردم به حضور در انتخابات که امری بسیار مهم است؛ در حوزه مطالبه‌گری نیز به دور از غرض‌ورزی و به شکلی کاملا وزین در حال فعالیت است و این دست اختلالات، تأثیری در عملکرد اعضای پر تلاش حزب همت نخواهد داشت.

مسئول حزب همت استان هرمزگان افزود: جامعه با توجه به عدم توفیق نمایندگان دو جناح اصلاح‌طلب و اصول‌گرا به دنبال یافتن یک امیدواری است و حزب همت با پژوهش و تحقیق و یافتن کاندیدهای مستقل و توانمند تلاش می کند بانی تحولات اساسی در خدمت به مردم شود.

پاینده در ادامه افزود: حزب همت استان هرمزگان بعد از بررسی و تحقیق از کاندیدهای خود برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی،  حمایت و به مردم معرفی خواهد کرد، با این حال همگان باید بدانند که این حزب برای انتخابات و به قول معروف دقیقه نودی شکل نگرفته است بلکه تلاش خواهیم کرد به صورت کاملا مدون در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به مردم خدمت کنیم و آنچه بارز است این حزب در همین چند ماهه، توفیقات ثمربخشی کسب کرده و بسیاری از مردم را با خود همراه کرده است.

پاینده افزود: حزب همت هرمزگان به سبب تلاش اخیر، تاثیرگذاری مثبتی در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی داشته است و امیدواریم با تلاش اعضای حزب زمینه این فعالیت به صورت گسترده تر در سراسر استان توسعه یابد‌.

وی گفت: هنوز تا رسیدن به ایده‌آل‌های مطلوب فاصله داریم و امید داریم با برگزاری این همایش و تبیین برنامه ها بصورت هدفمند‌تری باعث ترویج عملکرد حزب همت استان به مردم و رونق و پویایی فعالیت حزبی در استان شویم 

مسئول حزب همت استان با تقدیر از تلاش مسئولان شهرستانی حزب همت هرمزگان افزود : اثر گذاری حزب همت استان هرمزگان در عرصه مطالبه گری به سبب تلاش مسئولان حزب در مناطق مختلف استان است و امیدواریم این تلاش و همت در عرصه های سیاسی و اجتماعی ثمربخش شود.

در ادامه این همایش، سید احمد نبوی دبیر کل حزب همت با اشاره به در پیش بودن سالگرد عملیات کربلای چهار در دوران دفاع مقدس با پاسداشت افتخارآفرینی‌های شهدای غواص بیان داشت: هر سال که به ایام سالگرد این عملیات نزدیک می‌شویم معاندین سعی می کنند با جلوه دادن تعداد شهدای عملیات آن را بیهوده جلوه دهند اما در عمل این‌گونه نبود و این عملیات مقدمه ای برای پیروزی بزرگ عملیات کربلای پنج بود.

وی سپس به جنایات رژیم صهیونسیتی در غزه اشاره کرد و بیان داشت: قبل از پیروزی انقلاب قرار بود با همراهی کشورهای عربی موضوع فلسطین برای همیشه با به رسمیت شناخته شدن اشغالگری صهیونیست‌ها فیصله پیدا کند اما پیروزی انقلاب اسلامی نقشه مرتجعین را بر باد داد و بار دیگر نهضت مردمی با به راه افتادن چندین انتفاذه فراگیر شد و حالا کار به جایی رسیده که دشمن صهیونیستی مجبور است در تار عنکبوتی که تنیده برای بقا دست و پا بزند و دست به جنایت بر علیه مردم بی‌دفاع بزند.

نبوی در ادامه گفت: وظیفه حزب همت مثل دوران دفاع مقدس پیشروی تا پشت خاکریز هست اما از آن سوی خاکریز هر چه باشد برای اعضای حزب تفاوت ندارد.

وی گفت: وظیفه ما دفاع از نظام جمهوری اسلامی و حفظ ارزش‌هاست برایمان هم تفاوتی ندارد که انتخابات احراز صلاحیت بشویم یا نشویم و نتوانیم وارد مجلس شویم ما بخاطر بی‌مهری‌ها از راهی که می‌رویم نه قهر می‌کنیم و نه خسته می‌شویم.

دبیر کل حزب همت کشور افزود : آنچه در این سال‌ها مشاهده کردم این بود که نه اصلاح طلبان و نه اصولگرایان چندان به اصول خود در توجه به خواسته‌های مردم بعد از پیروزی در انتخابات پایبند نبودند و همیشه این بدعهدی‌ها مردم را ناراضی کرده است اما حالا یک حزب فراگیر حرف‌های جدیدی برای گفتن دارد و متعهد است که طبق مرامنامه و میثاق‌نامه به خواسته‌های مردم توجه نشان دهد.

نبوی بیان داشت: در حزب همت ایران توجه خاصی به مردم شده است و اگر روزی اعضای حزب وارد عرصه مدیریت و یا وارد مجلس شوند خواهید دید که این پاییندی و تعهد چه قدر باعث دلبستگی و دلگرمی مردم به نظام خواهد شد.

در ادامه این مراسم، کاظم گلخنی معاون حزب همت استان هرمزگان نیز به بیان عملکرد حزب همت استان پرداخت و با ذکر توانمندی اعضای حزب در شهرهای مختلف استان بیان داشت: عملکرد حزب همت در دو زمینه مطالبه‌گری و روشنگری سیاسی قابل ستایش است و امروز حزب همت از بخش لیردف جاسک، بشاگرد، حاجی‌آباد تا میناب و بندرعباس و پارسیان سرگرم فعالیت فراگیر است.

وی گفت: بسیاری از نقاط هرمزگان از محرومیت رنج می‌برد و باید اعتراف کنم اکثر همکاران به خاطر نقطه قوت حزب یعنی مطالبه‌گری برای رفع مشکلات وارد این عرصه شده‌اند و امید دارند بتوانند با سعی تلاش خود، این کاستی‌ها برطرف شود.

در بخش دیگری از این مراسم، نظام الدین جلالی معاونت اجتماعی حزب همت که مسئولیت حزب همت بندرعباس را به عهده دارد به تلاش‌های فراگیر اعضای حزب در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود: بدون تردید امروزه چه از نگاه مردم و چه دیدگاه مسئولان تأثیرگذارترین حوزه سیاسی و مطالبه‌گری استان را باید حزب همت برشمرد و این حزب به سبب پیگیری‌های مختلف مایه امیدواری جامعه شده است.

قابل ذکر است؛ در این مراسم از کتاب «بیکاری کلید یاس و ناامیدی» اثر «محمد پاینده» مسئول حزب استان هرمزگان که در زمینه اشتغال و جوانان قلم‌فرسایی کرده است رونمایی شد.

در بخش پایانی این همایش نیز از فعالان حزب همت استان هرمزگان تقدیر به عمل آمد.

منبع: معاونت فرهنگی حزب همت استان هرمزگان

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از