حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

امام‌جمعه پارسیان:

موج صهیونیسم‌ستیزی دنیا را فرا گرفته است

موج صهیونیسم‌ستیزی دنیا را فرا گرفته است

امام جمعه شهرستان پارسیان گفت: موج صهیونیسم‌ستیزی دنیا رافرا گرفته وبزودی نام اسراییل از نقشه ها حذف خواهد شد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»،حجت الاسلام و المسلمین دکتر اسماعیل نیا، امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه‌های عبادی و سیاسی این هفته پارسیان گفت: موج صهیونیسم‌ستیزی دنیا رافرا گرفته وبزودی نام اسراییل از نقشه ها حذف خواهد شد.


اسماعیل‌نیا عنوان کرد  کمبود آسفالت در شهر پارسیان مردم را رنج می‌دهد مسئولان پیگیری جدی نمایند.

امام جمعه شهرستان پارسیان گفت: پیامبران همواره مجاهدانی از خود گذشته در اطراف آنها بودند که در راه خدا می‌جنگیدند و در برابر مشکلات که به آنها می‌رسید سست نمی‌شدند و تن به تسلیم نمی‌دادند.
تاریخ انبیا مملو از مبارزه با ظالمان است مقاومت درس انبیا و اولیا است.

اسماعیل‌نیابیان کرد:  شاخص‌های بسیجی نمونه کار برای خدا، ولایتمداری ،اطاعت پذیری، شجاعت ،صبر انقلابی و خسته نشدن می‌باشد. اگر این ویژگیها بر مردمی حاکم شد هرگز شکست نمی‌خورند.

امام جمعه شهرستان پارسیان ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج، بسیج را ابتکار بی‌نظیر حضرت امام دانست و گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب فتح‌الفتوح امام پرورش جوانان بسیجی بود.

اسماعیل نیا مطرح کرد: تقویت پایگاه‌های بسیج در شهرستان و همکاری بیشتر ادارات نهادها و خواص جامعه با بسیج انتظار می‌رود.

وی با بیان اینکه۱۳ جمادی‌الاولی به روایتی شهادت حضرت زهرا سلام الله علیه هاست، گفت: رونمایی از تولیدات جدید هوافضای ایران مقارن با شکست اسرائیل در غزه نشان دهنده ادامه‌دار بودن پیشرفت ایران اسلامی در تمامی حوزه‌ها خصوصاً دفاعی است همچنین قدرت کم‌نظیر نظامی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند.

اسماعیل نیا در تحلیلی پیرامون وقایع غزه گفت: جنایات ضد بشری اسرائیل و انفعال و سکوت مجامع بین‌المللی و کشورها احساسات ضد صهیونیستی را به شکل غیر قابل انتظاری در جهان به وجود آورد موج صهیونیسم ستیزی در آمریکا اروپا آفریقا و کشورهای عربی اسلامی به اوج رسانده و آنها هرگز نمی‌توانند آبروی رفته خود را به جوی برگردانند.

وی افزود: از سوی دیگر ابهت ساختگی نظامی آنها در هم شکست امروز سخن از امکان ریشه‌کنی اسرائیل نیست بلکه سخن از تعجیل و تسریع ریشه کنی اسرائیل است؛ به زودی نام اسرائیل به دست جوانان فلسطینی و حزب الله و جبهه مقاومت از نقشه جغرافیا حذف خواهد شد.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از