حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

شهید زارعی در مسیر تمدن اسلامی جهاد کرد

شهید زارعی در مسیر تمدن اسلامی جهاد کرد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: شهید زارعی در مسیر تمدن اسلامی جهاد کرد و ایمان به ولی زمان خود داشت.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ حجت‌الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده صبح امروز در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم، «رضا زارعی» که با حضور باشکوه مردم ولایتمدار بندرعباس برگزار شد،‌ با تأکید بر اینکه ما به این تشییع پیکرهای مطهر احتیاج داریم، گفت: خداوند به واسطه خون‌های پاک و مطهر شهدا و این ستاره‌های درخشان، راه را به ما نشان می‌دهد.

وی افزود: شهدا جامعه را زنده می‌کنند و حیات می‌دهند، شهید ما مصداق آینه ایمان به انقلاب است؛ او ایمان داشت که انقلاب اسلامی به سمت تمدن نوین اسلامی می رود و شهید زارعی حق خود را در این مسیر ادا کرد و با اهدای خون پاکش،‌ هم سعادتمند شد و هم در این راه، ستاره پرفروغ هدایتگر گشت.

امام جمعه بندرعباس، از «شهید زارعی» به عنوان شهیدی یاد کرد که در مسیر تمدن اسلامی جهاد کرد و ایمان به ولی زمان خود داشت و در این راه بسوی خدا و رسولش هجرت کرد و خدای متعال نیز مزد او را شهادت در راهش قرار داد.

وی، تصریح کرد: شهادت پایان نیک رستگاران و سرآغاز حیاتی دوباره است و این جمعیت عظیم، امروز با این شهید، عهدی تازه می‌کند که راه او را پرفروغ تر ادامه دهد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تصریح بر این که انقلابی که مردمش با خون خویش این راه را زنده نگاه می‌دارند،‌ توقف ناپذیر است،‌ افزود: راه سر فرازی این ملت بزرگ و این میدان به خوبی شناخته شده است و دشمن هر روز زبون خواهند شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از