حالت تاریک

امروز : شنبه, 1402/12/12 | 2024/03/02

Logo

سرتیپ حسینی‌مطلق:

شرکت در انتخابات همانند انجام یک عملیات است

شرکت در انتخابات همانند انجام یک عملیات است

ریاست اداره طرح عملیات امنیتی و انتظامی ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات به مثابه انجام یک عملیات است.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ سرتیپ پاسدار بهرام حسینی‌مطلق، صبح امروز در مراسم جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جزیره کیش گفت: خدا را شاکریم که علی‌رغم وجود مشکلات زیاد توانسته در خیلی مسائل بر مشکلات فائق بیاید. 

وی افزود: امروزه در دنیا و منطقه با سرافرازی و اقتدار کار خودش را دنبال کند، یکی از مصادیقی که تا امروز جمهوری اسلامی را موفق کرده و ادامه داده حضور مردم بوده است. 

ریاست اداره طرح عملیات امنیتی و انتظامی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: جمهوری اسلامی، جمهور یعنی مشارکت همه مردم، مشارکت مردم یکی در رفراندوم روز ۲۲ بهمن ماه‌ها، خودش را نشان می‌دهد، که تا به امروز ۴۵ مراسم در ۴۵ سال متوالی انجام شده و همیشه مردم حضور پر رنگ و پر شور خودشان را نشان دادند، و یکی دیگر، شرکت در انتخابات است، که انتخاب دقیق‌تر حضور مردم و نقش آنها حتی با نیم درصد بیان می‌شود. 

حسینی‌مطلق خاطرنشان کرد: هر ساله هم رهبر عزیزمان از مردم دعوت می‌کنند، که در سرنوشت نظام خودشان تصمیم‌گیر باشند، و به خصوص این بار که هم نماینده مجلس و هم نمایندگان خبرگان رهبری را مردم انتخاب می‌کنند، و یا در سایر انتخابات‌ مردم خودشان تصمیم گیرنده هستند. 

وی با اشاره به اینکه دشمنان نمی‌خواهند مردم در انتخابات نقشی داشته‌ باشند، عنوان کرد: تمام افراد ارزشی، شهید حاج قاسم عزیز، همه شهدا و همه جانبازان دوست دارند همه مردم در این رفراندوم ملی که اسمش انتخابات است، شرکت کنند. 

حسینی‌مطلق تصریح کرد: برعکس همه سلطنت‌طلب‌ها و آمریکایی‌ها و دشمنان اسلام که دستشان به خون مردم غزه و جنایاتی مثل فاجعه کرمان آلوده است، دوست ندارند که مردم در انتخابات‌ شرکت کنند، حضور مردم در پای صندوق‌ها به مثابه یک عملیات است. 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از