حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/26 | 2024/06/15

Logo

امام جمعه رودان:

عملیات وعده صادق فقط نمایش قدرت بود

عملیات وعده صادق فقط نمایش قدرت بود

امام جمعه رودان گفت: عملیات وعده صادق نمایش قدرت ملت ایران بود و نه اعمال قدرت، لذا اگر روزی مصلحت بر اعمال قدرت باشد دیگر اثری از رژیم خبیث صهیونیستی باقی نخواهد ماند.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ حجت‌الاسلام محمد بارانی ظهر امروز در نماز جمعه عبادی سیاسی رودان با پاسخ جمهوری اسلامی به جنایت رژیم صهیونیستی را دفاعی مشروع در قالب عملیاتی فوق راهبردی و تاریخی دانست و گفت: این اقدام تاریخی دارای زوایای مختلفی است که از یک طرف بزرگ ترین عملیات پهپادی و از طرفی حجم موشک های کروز و بالستیک بود که یا وجود استفاده از تجهیزات متوسط و با فناوری سطح پایین باز هم قدرت پوشالی پدافندی آن‌ها قادر به رهگیری نشد و این در حالیست که هنوز فتاح ها و خرمشهرها در شهرهای موشکی آماده شلیک می‌باشند.

وی افزود: این فقط نمایش قدرت ملت ایران بود و نه اعمال قدرت، لذا اگر روزی مصلحت بر اعمال قدرت باشد دیگر اثری از رژیم خبیث صهیونیستی باقی نخواهد ماند.

امام جمعه رودان با اشاره به پیام‌های این عملیات عنوان کرد: عبور پهپادهایی با سرعت پایین و صدای بالا از سامانه‌های پدافندی ده کشور نشان دهنده قدرت و ابتکار عمل بالای جمهوری اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی و آمریکایی‌هاست که همگان عظمت این عملیات را مشاهده کردند و همه اینها در شرایطی است که اگر جبهه مقاومت وارد عمل می‌شد رژیم صهیونیستی از شمال و جنوب و زمین و هوا و دریا مورد ضربه فلج کننده سنگین رزمندگان مقاومت اسلامی قرار می‌گرفت.

وی با تجلیل از هماهنگی دستگاه دیپلماسی و فرماندهان میدان گفت: رژیم صهیونیستی بدون حمایت آمریکا یک روز هم قادر به حمایت از خود نیست و به برکت خون شهداء و مجاهدت رزمندگان اسلام امروز قدرت پوشالی این رژیم خبیث فروریخته است که هم در میدان و دیپلماسی از جمهوری اسلامی شکست سنگین خوردند.

حجت‌الاسلام بارانی، هدف از انجام این عملیات را تثبیت قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی و نواختن سیلی کمرشکن به رژیم صهیونیستی ارزیابی و بیان داشت: ما در این عملیات فقط سیلی زدیم و انتقام خون شهدا نابودی کامل رژیم صهیونیستی و اخراج آمریکایی‌ها از منطقه است که یقینا به فضل الهی در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

خطیب نماز جمعه رودان، با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران گفت: سپاه حافظ عزت و اقتدار ملت ایران است و امروز به برکت پرورش چنین فرزندانی ایرانیان ملتی سرافراز در دنیا هستند و دنیا نیز بداند ملت مومن ایران عاشق مبارزه با صهیونیست‌هاست و سر آشتی با احدی از حامیان رژیم کودک‌کش ندارد و آشکارا اعلام می‌کنیم که اسرائیل باید از بین برود و به لطف الهی از بین خواهد رفت.

وی، هدف از تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صیانت و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی معرفی و بیان کرد: امروز در کشور سپاه نماد حرکت و اقدام انقلابی و محبوب قلوب ملت ایران است و این ادعا در عرصه‌های مختلفی مانند حرکت جهادی، سازندگی، فرهنگ، حوزه دفاعی اثبات شده است.

حجت‌الاسلام بارانی، با گرامیداشت روز شهدای ورزشکار گفت: مدال قهرمانی شهدای ورزشکار شهادت است که با این فوز عظیم به معنای واقعی کلمه ایثار، از خودگذشتگی، شجاعت، اخلاص و روحیه پهلوانی را در کمال گمنامی به همگان نشان داده و تبدیل به الگوی مناسبی برای نسل جوان شدند.

امام جمعه رودان، ضمن توصیه‌ای مبنی بر مطالعه شرح حال شهداء تأکید کرد: فایده مهم انس با شهدا و شناخت سیره این ستارگان برجسته عالم بشریت فراگیری شیوه‌های زیست مومنانه است که انسان را به اوج قله ایمان، سعادت و خوشبختی یعنی عبودیت می‌رساند.

وی، با معرفی کتاب (پهلوان سعید) در شرح احوال شهید سعید طوقانی، ضمن بیان نکاتی از زندگی‌نامه و سیره این شهید تصریح کرد: شهید طوقانی در سن هفت سالگی موفق به کسب بازوبند پهلوانی از همسر شاه و به چهره اول تلویزیون و روزنامه‌ها در چاپ پوستر و پخش فیلم تبدیل می‌شود اما نفس الهی امام عظیم‌الشأن، چنان تحولی در این جوان ایجاد می‌کند که با اصرار روانه جبهه می‌شود و با حالاتی عارفانه در عملیات بدر در شرق دجله به شهادت می‌رسد و بعد از ۱۴ سال پیکر مطهرش به خانواده بازمی‌گردد.

حجت‌الاسلام بارانی خاطر نشان کرد: کتاب پهلوان سعید به همت دوست و همرزم شهید، «حمید داوود آبادی» نوشته و توسط نشر نارگل چاپ شده است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از