حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/04/03 | 2024/06/23

Logo

فرمانده کل انتظامی:

۱۴۰۲ را سال سختی برای قاچاقچیان نامگذاری کردیم

۱۴۰۲ را سال سختی برای قاچاقچیان نامگذاری کردیم

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: نیروی انتظامی مفتخر است در نیمه نخست سال جاری، بیش از ۵۰ شهید را تقدیم آسایش مردم کند، لذا سال ۱۴۰۲، را سالی سخت برای قاچاقچیان نام گذاشته‌ایم.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز، سردار رادان در آئین آغاز رزمایش محمد رسول‌الله ۲ که صبح چهارشنبه ۱۹ مهرماه، با حضور جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری، استاندار هرمزگان و خانواده شهدا در تنگه هرمز برگزار شد، اظهار کرد: سپاه، ارتش و نیروی انتظامی را بال‌های مقتدر نظام اسلامی دانست که تلاش‌های آن‌ها  فکر تعدی به کشور را از ذهن دشمن دون بیرون رانده‌ است. 

 

 فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه گاهی اوقات بازدارندگی با نشان‌دادن تجهیزات و توانمندی‌ها به دست می‌آید، با اشاره به راه‌اندازی جنگ شناختی بر علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: اقدامات ارتش، سپاه و انتظامی موجب شد فکر تعدی به میهن اسلامی از ذهن دشمنان بیرون رانده شود که نشانگر اوج بازدارندگی از جهت ذهنی و عملی است که حتی اجازه فکرکردن به نفوذ در خاک ایران را به دشمن نمی‌دهد. 

 

رادان با تأکید بر اینکه  نیروی انتظامی افتخار دارد در نیمه نخست سال جاری بیش از ۵۰ شهید را تقدیم آسایش مردم کند، خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۲، را سالی سخت برای قاچاقچیان نام گذاشته‌ایم و بعدازاین رزمایش، انتظارمان از مرزبانی و دریابانی صدچندان می‌شود پس نتیجتاً کشفیاتشان نیز باید چندبرابر شود ضمن اینکه برخورد جدی با اراذل‌واوباش و سارقان نیز آغاز شده است. 

 

گفتتی است، رزمایش محمد رسول‌الله منطقه‌ای به وسعت ۶۴۰ مایل مربع با همکاری نیروی دریایی ارتش و سپاه و حضور پررنگ دریابانی استان‌های جنوبی کشور در تنگه هرمز برگزار شد و در حاشیه آن از خانواده‌های معظم شهدای مرزبانی تجلیل و سه جلد کتاب رونمایی شد‌.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از