حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان:

رهبری امامین انقلاب برگرفته از سیره نبوی است

رهبری امامین انقلاب برگرفته از سیره نبوی است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: سیره امامین انقلاب برگرفته از سیره نبی‌اکرم (ص) است؛ در مقابل مردم خاضع و فروتن، در مقابل دشمن استوار و محکم هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار اباذر سالاری عصر امروز در همایش وحدت سران قبایل و طوایف و علمای تشیع و تسنن جنوب شرق در شهرستان جاسک اظهار کرد: به تاسی از پیامبر رحمت و الهی امروز شیعه و سنی در کنار یکدیگر قرار داریم و با بهره‌گیری از سیره گران‌قدر آن نور الهی ید واحده هستیم.
 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان اینکه پیامبر اکرم (ص) اسوه حسنه هستند، افزود: حضرت محمد (ص) الگویی برای تمام مردم عالم هستند و خداوند ایشان را برای تمام عالم و تمام دوران‌ها معرفی می‌کنند.
 
 

سالاری با بیان اینکه حضرت محمد (ص) در تمام طول تاریخ اسوه و حسنه هستند، تصریح کرد: یکی از برجسته‌ترین ویژگی پیامبر (ص) خلق عظیم وی بود ما باید از خلق‌وخوی شایسته پیامبر (ص) بهره بگیریم و این اخلاقیات را در جامعه داشته باشیم و در هر جایگاه و موقعیتی هستیم خوش‌اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
 

وی افزود: رحمت بی‌انتهای پیامبر (ص) از دیگر صفات برجسته ایشان است و هر کس در هر شرایطی به نبی اکرم (ص) پناه می‌آوردند و برای تمام عالمیان نبی رحمت هستند و تنها متعلق به برهه تاریخی خاص نبودند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان مطرح کرد: سیره امامین انقلاب برگرفته از سیره نبی‌اکرم (ص) است؛ در مقابل مردم خاضع و فروتن، در مقابل دشمن استوار و محکم هستند.
 سالاری با اشاره به پیروزی مقتدرانه ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: کسانی که آمده بودند کشور را در طول چند روز بگیرند؛ اما با اتحاد و همدلی مردم و نیروهای مسلح و با الگوگیری از سیره نبوی نتوانستند ذره‌ای از خاک این کشور را به تصرف کنند.
 

 وی مطرح کرد: آن چیز که موجب پیشرفت و تعالی ما می‌شود این است که ما بدانیم در راس این نظام چه کسانی قرار دارند و به فضل الهی با پیروزی انقلاب اسلامی رهبری جامعه به دست امامین انقلاب قرار گرفت که سیره نبوی را در جامعه گسترش می‌دهند.
 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تأکید کرد: دوران دفاع مقدس تمام قدرت‌های دنیا پشت صدام حسین بودند تا انقلاب اسلامی که مبارز اصلی با کفار و زورگویان جهان است را نابود سازند؛ امروز عزت و توفیقات کشور را مدیون خون شهدا و امامین انقلاب هستیم.
 

سالاری خاطرنشان کرد: امروز به برکت مقام معظم رهبری و در سایه وحدت و اقتدار نیروهای مسلح در مقابل دشمنان ایستاده‌ایم و به فرموده حضرت آقا اگر یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از