حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

از بندر شهید رجایی؛

دومین‌مرحله کمک‌های ایران به مردم غزه ارسال می‌شود

دومین‌مرحله کمک‌های ایران به مردم غزه ارسال می‌شود

بنابر اعلام رئیس جمعیت هلال احمر کشور دومین مرحله کمک‌های بشر دوستانه جمهوری اسلامی ایران از طریق بندر شهید رجایی به غزه ارسال خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، گفته رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور، دومین محموله کمک‌های بشر دوستانه جمهوری اسلامی ایران شامل مواد غذایی، دارویی و مایحتاج روزانه مردم غزه دوشنبه همین هفته از بندر شهید رجایی در هرمزگان بارگیری می‌شود.

 

در مرحله نخست ۶۰ تن از این کمک‌ها که شامل مواد غذایی، دارویی و مایحتاج روزانه مردم است از فرودگاه مهرآباد به مقصد مصر جهت انتقال از گذرگاه مرزی رفح به مردم غزه ارسال شد.

 

سلحشور مدیرکل هلال احمر هرمزگان نیز ظهر امروز در گفتگوی رسانه‌ای درباره جزییات اعزام این کشتی اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده تا یک کشتی حاوی کالاهای غذایی و دارویی کشورمان با هماهنگی‌های بین‌المللی از بندر شهید رجایی هرمزگان به غزه ارسال شود.

 

به گفته وی، در حال جمع بندی بارهای ارسالی از سایر استان‌ها هستیم و تا به محض پهلوگیری کشتی در بندر شهیدرجایی طی روزهای آینده، این محموله بارگیری و با هماهنگی‌های بین‌المللی به یکی از بنادر کشورهای همسایه برای مردم غزه اعزام شود.

 

پایان خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از