حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان:

حمایت رسانه‌ها از فوتسال بانوان موجب دلگرمی است

حمایت رسانه‌ها از فوتسال بانوان موجب دلگرمی است

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان گفت: حمایت رسانه‌های استان موجب دلگرمی بانوان در مسابقات فوتسال کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، کلثوم دارا سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال با برنامه‌ریزی خوبی که فولاد در خصوص فوتسال بانوان دارد، نزدیک ۲ ماه است که تمرینات خود را شروع کرده‌ ایم و تیم بسته شده و در آمادگی خوبی به سر می‌برد، اما زمان قطعی مسابقات به ما اعلام نشده که احتمالاً اواخر مهر ماه اعلام خواهد شد.

 

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان در خصوص نقل و انتقالات در تیم فوتسال بانوان فولاد گفت: چون تمریناتمان را زود آغاز کردیم، توانستیم یارگیری خوبی انجام دهیم و از ظرفیت استان استفاده کنیم و در حال حاضر با توجه به ظرفیت بالای بازیکنان بومی در فصل جدید، تنها ۲ بازیکن را از خارج استان به خدمت گرفته‌ایم.

 

دارا با بیان اینکه مجموعه فولاد حمایت ویژه ای را از ورزش بانوان در دستور کار دارد، تصریح کرد: امسال ۱۲ تیم در لیگ برتر حضور دارند و مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و هر هفته یک دیدار انجام می دهیم که با توجه به حمایتهای بسیار خوب فولاد، قطعا صعود به سوپر لیگ را در دستور کار خود داریم.

 

وی، نخستین بازی تیم فولاد در مسابقات لیگ برتر را مقابل تیم کرمان عنوان کرد و افزود: امسال دومین سال است که در لیگ برتر حضور داریم، سال گذشته تا مرحله پلی آف رفتیم اما با وجود اینکه بازیکنان ما خوش درخشیدند نتوانستیم به سوپرلیک صعود کنیم که در سال جاری با توجه به نظم و انضباطی که در باشگاه فولاد حاکم است و انجام تمرینات مستمر، امیدواریم که به سوپر لیگ صعود کنیم.

 

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان با بیان این مطلب که سال گذشته توانستیم چهار نفر از بازیکنان خود را به تیم ملی معرفی کنیم، ادامه داد: امسال در کادر فنی تغییراتی داده شده است که با تشکر از کادر فنی سال گذشته که کنار ما بودند، هم اکنون کمک مربی ما، نورالدینی، سرپرست خانم فیروزی و تدارکات ما دیناری هستند که با وجود کادر مناسب انتظار داریم نتیجه مطلوبی از مسابقات عایدمان شود و بازیکنان بیشتری را در اردوی تیم ملی شاهد باشیم.

 

دارا ضمن اعلام اینکه سال گذشته ۵ بازیکن جوان فولاد در تیم حضور داشتند ودر سال جاری نیز سه بازیکن جوان زیر ۱۸ سال در ترکیب تیم فولاد قرار دارند، با تقدیر از برنامه ریزی مناسب مجموعه فولاد در خصوص پایه‌ریزی رده‌های سنی، اذعان کرد: هم اکنون وجیه صادقی به تیم ملی فوتسال بزرگسالان دعوت شده و فاطمه بحری و زهرا اسماعیلی نیز در اردوی تیم ملی جوانان کشور حضور خواهند داشت.

 

سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان در بخشی دیگر، یکی از دغدغه‌های تیم فوتسال در سال گذشته را نبود سالن مناسب بیان کرد و گفت: امسال با تلاش‌های بسیار خوب کادر مدیریت ورزش فولاد، این مشکل مرتفع شده و به عنوان مثال معمولا از یک هفته قبل سالن فجر و سالن جانبازان برای تمرینات مشخص شده و برنامه ریزی خوبی انجام شده است که به پیشرفت و برنامه ریزی تیمی ما کمک زیادی می‌کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه ما در سال گذشته یک راس در تیم داشتیم، اما امسال مشکل را برطرف کرده و دو رأس را در تیم خود داریم، ادامه داد: در سال جاری پس از بستن تیم، چهار دیدار تدارکاتی انجام دادیم و دو اردوی خارج از استان را درخواست کرده‌ایم که امیدواریم به نتیجه مورد نظر برسیم.

 

دارا با اذعان به این مطلب که تیم‌های لیگ برتر هنوز شکل درستی نگرفته اند و ممکن است برخی تیم‌ها حتی در مسابقات شرکت نکنند، عملکرد تیم‌های کرمان، مشهد، شیراز و خوزستان را در مسابقات لیگ سال گذشته بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: داریم تیم‌های مختلف را که در مسابقات فصل گذشته خیلی خوب ظاهر شدند، آنالیز می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و من فکر می‌کنم در شرایط کنونی، فولاد تنها تیمی است که نفراتش مشخص شده و از آمادگی مناسبی برخوردار است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از