حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/03/06 | 2024/05/26

Logo

استاندار هرمزگان خبر داد:

انجام مقدمات ایجاد شهرک صنفی لباس و پوشاک

انجام مقدمات ایجاد شهرک صنفی لباس و پوشاک

استاندار هرمزگان، گفت: تولید و عرضه لباس و پوشاک در شهرک صنفی با استانداردهای ملی و رعایت عرف جامعه انجام خواهد شد.

استاندارهرمزگان:

 به گزارش خبرنگار حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ مهدی دوستی بعد از ظهر امروز در دومین نشست ستاد استانی عفاف و حجاب ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سیلی محکم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونسیتی را یادآوری اقتدار نظام به دشمنان دانست و گفت: طرح سراسری نور در استان علیرغم چالش‌ها، وفاق و همکاری مردم با ستاد استانی عفاف و حجاب را همراه داشت و حول محور فراجا اثرگذاری توأم با آرامش را شاهد بودیم که قابل تقدیر است. 

وی افزود: در حوزه عفاف و حجاب بعنوان قانون خدا و اسلام باید صدای واحد باشیم و همه ارکان به تکالیف خود در این زمینه عمل کنند. 

استاندار هرمزگان، ابلاغ و انجام پیشنهادات فراجا برای همکاری و اثربخشی فرهنگی - اجتماعی ضروری دانست و افزود:تقویت بخش‌های مردمی بویژه پیوستن کنش‌گران اجتماعی در سامانه همچنین ساماندهی مراکز بومگردی و اقامتی نیز در قالب پلتفرم‌ های تعریف شده اهمیت بسیاری دارد.

دوستی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی فرا نسلی و مغایر با حدود شرعی را نیازمند آموزش و مهارت ورزی ویژه‌ای برشمرد، گفت: نقش آموزش و پرورش در این مقوله بسیار مهم است.

وی از ایجاد شهرک صنفی پوشاک خبر داد و گفت: در حوزه تولید البسه مورد نیاز استان مقدمات ایجاد یک شهرک صنفی ایجاد شده که تولید و عرضه لباس و پوشاک در این شهرک با استانداردهای ملی و رعایت عرف جامعه انجام خواهد شد و بخشی از دغدغه و مطالبه مردم در این زمینه مرتفع می‌شود که متقاضیان همکاری در این بخش می توانند ازطریق سازمان صمت استان ثبت نام کنند.

گفتنی است، در این جلسه رئیس کل دادگستری هرمزگان، فرمانده نیروی انتظامی استان، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و مسئولان مرتبط در سایر بخش ها حضور داشتند. 

انتهای خبر/

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از