حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

امام جمعه پارسیان:

اقدام سپاه، هشدار مهمی به عاملین تروریست است

اقدام سپاه، هشدار مهمی به عاملین تروریست است

امام جمعه پارسیان گفت: ضرب شصت سپاه، هشدار مهمی به عاملین و آمرین اقدامات تروریستی بود که بدانند هر کجا باشند در تیررس ما هستند.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ حجت‌الاسلام و المسلمین اسماعیل‌نیا در خطبه‌های این هفته شهرستان پارسیان اظهار کرد: ضرب شصت سپاه، هشدار مهمی به عاملین و آمرین اقدامات تروریستی بود که بدانند هر کجا باشند در تیررس ما هستند.

امام جمعه کیش عنوان کرد: رهبر انقلاب فرمودند: انتخابات حق مردم در تعیین سرنوشت خود است و حضور مردم در انتخابات به معنی حقیقی کلمه لازم است.

 اسماعیل‌نیا ضمن تبریک موالید امام جواد و امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر به سنت نبوی اعتکاف اشاره و بیان کرد: اعتکاف خلوتی برای راز و نیاز با خالق است که این خلوت گزینی لازمه تکامل انسان مومن می‌باشد.

 وی در بخش دیگر از خطبه به دیدار ائمه جمعه کشور با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای پرداخت و گفت: مقام معظم رهبری امامت جمعه را از سخت‌ترین کارها دانست و ما را به توجه به خدا و توجه به خلق و حضور در بین مردم، دلسوزی و محبت‌ورزی به آنها امر فرمودند.

امام جمعه پارسبان افزود: مقام معظم رهبری بیان داشتند: مردم ما مردم مؤمن و وفاداری هستند و باید قدر آنها را دانست؛ امام خامنه‌ای ضمن بیان اهمیت حضور مردم در همه صحنه ها به نقش مردم در انتخابات پرداختند و فرمودند: حضور مردم در انتخابات به معنی حقیقی کلمه لازم است البته انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است .

 اسماعیل‌نیا در بخش دیگر از خطبه دوم به موفقیت سپاه پاسداران در حمله موشکی به مقر تروریست‌های داعش، موساد و جیش الظلم در اربیل ، ادلب و پاکستان اشاره کرد و افزود: این اقدام شجاعانه و دقیق سپاه پیامهای روشنی را به دوست و دشمن مخابره کرد؛ این اقدام یک هشدار بسیار مهم به رژیم صهیونیستی و همه آمرین و عاملین اقدامات تروریستی بود که اعلام کرد : اگر دشمنان قصد تداوم اقدامات تروریستی علیه ملت ایران داشته باشند دستان بلند ایران با موشک‌های نقطه‌زن هزاران کیلومتری روزگار آنها را سیاه خواهد کرد؛ ما به دوستان اسرائیل در منطقه هم گفتیم که مزدوری برای رژیم منحوس صهیونیستی علیه ایران به قیمت جانتان تمام خواهد شد.

وی در بخش دیگر به تجاوز ارتش پاکستان به یکی از روستاهای مرزی اشاره کرد و بیان کرد: اقدام پاکستان محکوم است امیدواریم کشور همسایه و مسلمان پاکستان که سال‌ها تروریست‌ها از خاک او برای عملیات‌های تروریستی علیه ملت ایران استفاده کرده‌اند جایگاه خود را شناخته و با هوشیاری از افتادن در دام دشمنان اسلام پرهیز نموده و از هر اقدام تنش‌آفرین خودداری کند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از