حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

آغاز پنجمین رویداد استانی تولید محتوای بسیج هرمزگان

آغاز پنجمین رویداد استانی تولید محتوای بسیج هرمزگان

پنجمین رویداد تولید محتوای بسیج هرمزگان صبح امروز با حضور جوانان فعال در جوزه دیجیتال در استان هرمزگان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ سردار هدایت‌الله امیری، جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در آئین افتتاح این رویداد ضمن تقدیر و تشکر از حضور تیم‌های فضای مجازی برای حضور در این رویداد اظهار کرد: یکی از نعمت‌های خداوند اراده است و انسان اگر تمرین کند اراده خود را در کارها می‌تواند تقویت کند.

جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان عنوان کرد: بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همه ما وظیفه داریم در تحقق آن گام برداریم.

سردار امیری عنوان کرد: حضرت آقا در آبان ماه خیلی از گام‌ها را به صورت صریح به ما یادآوری کردند و فرمودند نظم دنیا در حال تغییر است.

وی مطرح کرد: در کشور ما نیروی انسانی با هوش و با استعداد است و بسیج نیز انسان محور است و نه تجهیز محور؛ اگر انسان خوب عمل کند تجهیزات نیز محیا می‌شود و دشمن این را خوب می‌داند.

جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: در جنگ شناختی دشمن ذهن و قلب انسان‌ها را قرار داده است که مانع نقش آفرینی ایران در تغییر آفرینی دنیا شود.

سردار امیری عنوان کرد: فضای مجازی یکی از تاثیرگزارترین فضاهای موجود است و می‌توان در راستای کمال به انسان‌‌ها استفاده کرد.

وی تاکید کرد: دشمن از فضای مجازی استفاده می‌کند تا انسانیت را از ببن ببرد و اگر خوب تولید محتوا کنیم هم در ذهن و هم قلب انسان‌ها اثرگذار است.

جانشین سپاه امام سجاد(ع) اذعان کرد: رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که کار ویترینی نمایشی که بار معنا داشته باشد انجام دهیم.

سردار امیری با تاکید بر اینکه شناخت استعدادهای بچه‌های انقلاب در فضای مجازی باید صورت گیرد، گفت: هر جا حضور ما کمرنگ بوده دشمن حضور پیدا می‌کند در فضای مجازی نیز باید عرصه را برای دشمن تنگ کنیم.

وی گفت: رقابت و دشمنی دشمنان ما در تمدن است و در این تمدن‌سازی دستمان پر از محتوا است و هر میزان از آن استفاده کنیم به عیار بالاتری از آن دست می‌یابیم.

جانشین سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: باید از گنج اسلام در جامعه استفاده کنیم و تنها به دنبال پاسخ‌گویی شبهه دشمن نباشیم و جوانان را چنان غنی از محتوا کنیم که با هیچ شبهه‌ای دلش نلرزد؛ ما در مسائل فکری و فرهنگی دشمن را در معرض حمله قرار دهیم تا نتواند به سمت ما ضربه‌ای وارد کند.

سردار امیری عنوان کرد: دشمن‌تلاش می‌کند فرهنگ اسلامی ما  را به سمت فرهنگ منحط غربی ببرد،  ما می‌توانیم با تولید محتوای خوب دیجیتال در این عرصه دشمن را شکست دهیم.

وی خاطر نشان کرد: رویداد تولید محتوای بسیج را در سه موضوع شهید گمنام، عفاف و حجاب و غزه با رمز مقدس یا فاطمه‌الزهرا(س) آغاز می‌کنیم.

 موسی زاهدی مسئول فضای مجازی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان نیز در آئین افتتاحیه این رویداد اظهار کرد: پنجمین رویداد استانی تولید محتوای بسیج با حضور تیم‌های مختلف از شهرستان‌های مختلف استان در حسینیه ثارالله شهرستان بندرعباس برگزار می‌شود.

مسئول فضای مجازی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان افزود: ۱۲ تیم از شهرستان‌های بندرعباس، حاجی‌آباد، بندر لنگه، بسیج دانشجویی، بسیج کارخانجات، بستک و رودان در این رویداد شرکت کرده‌اند.

زاهدی گفت: رقابت این تیم‌ها از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و همچنین آئین اختتامیه این رویداد، ساعت ۹ صبح جمعه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه چهار داور اعم از حسن رنجبری، محدثه ارجمند، ساره زارعی و مریم رضاپناهی، این رویداد را داوری می‌کنند، تصریح کرد: هدف از برگزاری رویداد، شناسایی استعدادها و همچنین بازاریابی برای تولید محتوای آنهاست، لذا به منظور پخش محتوای تولیدی، با صدا و سیمای مرکز خلیج فارس رایزنی شده است.

 مسئول فضای مجازی سپاه امام سجاد ع استان هرمزگان با تأکید بر اینکه صمیمیت در عین رقابت سالم خواهیم داشتیم، افزود: این رویداد در چهار بخش؛ پویانمایی، بازی‌یازی(سه تیم) و نرم افزار نیز سه تیم به رقابت می‌پردازند و برترین‌های این رویداد نیز بهمن‌ماه در تهران به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از