حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

همزمان با ایام دهه فجر صورت گرفت؛

۹ طرح عمرانی در رودان افتتاح شد

۹ طرح عمرانی در رودان افتتاح شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رودان و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان ۹ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۱۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ اولین طرح عمرانی  دهه مبارک فجر در رودان راه روستای بجک در بخش مرکزی این شهرستان بود که این طرح به طول پنج کلیومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

این پروژه راه روستای بجک بیش از پنج سال بود که نیمه تمام مانده بود و در دولت سیزدهم انجام شد.

آسفالت معابر روستای باغ نرگس نیز به نمایندگی از راه‌های روستایی بخش رودخانه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از روکش آسفالت محور روستای محمدآباد نیز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر طرح عمرانی ششمین روز دهه فجر در بخش رودخانه بود.

طرح آبرسانی به روستاهای بخش رودخانه در روستای پشتکوه آبدان نیز در ادامه آیین افتتاح طرح‌های شهرستان رودان مورد بهره‌برداری قرار گرفت که برای این طرح های آبرسانی بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

در ادامه هفت واحد مسکن مددجویی نیز تقدیم مددجویان بهزیستی در بخش رودخانه شد که در مجموع این مسکن‌ها با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان احداث شده‌اند.

طرح آسفالت معابر روستای ماشنگی نیز با ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

در پایان آیین افتتاح طرح‌های بخش رودخانه هم دبستان سه کلاسه روستای ماشنگی با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

انتهای خبر/
 
 
 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از