حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/03/06 | 2024/05/26

Logo

استاندار هرمزگان:

۴۰هزار رای اولی هرمزگانی در انتخابات مشارکت می‌کنند

۴۰هزار رای اولی هرمزگانی در انتخابات مشارکت می‌کنند

استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان حدود ۴۰ هزار رای اولی دارد که می‌توانند شور آفرین انتخابات امسال باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ مهدی دوستی ظهر امروز در حاشیه همایش رای اولی‌ها اظهار کرد: امروز همایش رای اولی‌ها در بندرعباس برگزار شد، این استان حدود ۴۰ هزار رای اولی دارد که می‌توانند شور آفرین انتخابات امسال باشند.

وی افزود: این نوجوانان با شور و شوقی که دارند پتانسیل دارند به عنوان موتور حرکت انتخابات باشند، در این مراسم انتخابات نمادین هم برگزار شد و رای اولی‌ها با شیوه رای دادن هم آشنا شدند.

استاندار هرمزگان گفت: حضور رای اولی‌ها و حضور سایر آحاد مردم در انتخابات بسیار مهم است این حضور به اندازه‌ای مهم است که همه جبهه کفر و دشمنان نظام و انقلاب جمع شده‌اند و برای ضربه زدن به مردم و انقلاب متحد شده‌اند تا جلوی اراده ملت ایران بایستند.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم سبب می‌شود جلوه عینی و عملی مردم سالاری دینی ایران به رخ دشمنان کشیده شود و هیمنه دشمنان بار دیگر پس از انقلاب سال ۵۷ در هم بشکند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: دانش آموزان هم مانند سایر اقشار جامعه می‌توانند در انتخابات شرکت و مهر تاییدی بر نظام مردم سالاری نظام اسلامی بزنند و با شور و شوق خود می‌توانند انتخابات را با شکوه‌تر کنند.

وی ادامه داد: رای اولی بودن هم تمرین حضور در عرصه سیاسی است، دانش آموزان یاد می‌گیرند با انتخاب‌ها و تصمیمات خود زندگی را شکل دهند و آینده خود را بسازند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از