حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

رئیس تبلیغات اسلامی بندرخمیر:

امپراتوری دروغ با وجود عناصر مردود شکست خورد

امپراتوری دروغ با وجود عناصر مردود شکست خورد

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر با اشاره به دلایل شکست فتنه آمریکایی_صهیونیستی، وجود عناصر مردود و منفور را عامل شکست امپراتوری دروغ عنوان کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد غلامی رئیس تبلیغات اسلامی بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به دلایل وقوع اغتشاشات سال گذشته اظهار کرد: عده‌ای بروز این اغتشاشات را مربوط به اعتراضات مردمی می‌دانند اما آتش زدن و غارت اموال مردمی و دولتی نشانه اعتراض نبوده و مورد قبول هیچکس نیست، چرا که این اقدامات، اغتشاش و غارتگری است.

 

رئیس تبلیغات اسلامی بندرخمیر در ادامه افزود: البته شاید در ابتدای کار عده معترض به خیابان‌ها آمدند اما اغتشاشگران از این فرصت سوء استفاده کردند و صحنه را تغییر دادند و اغتشاشی همه جانبه به پا شد، لذا دشمن تلاش کرد و آرزو داشت کشور ایران اسلامی را به نابودی بکشاند و به خیال خام خود می‌تواند با عده‌ای وطن‌فروش و منافق امنیت و آرامش کشور را به هم بریزد.

 

تمامی ارکان قدرت‌های استکبار در خدمت اغتشاشگران بود

 

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی همچنین گفت: بنابراین اغتشاشات در کشور ایران شکل گرفت و تمامی ارکان قدرت‌های استکبار جهانی در خدمت عده اغتشاشگر قرار گرفت به عبارتی آمارها و اطلاعات دقیق در اختیار دشمن قرار دادند و در فضای مجازی، تمام تلاش خود را برای برهم زدن نظم و امنیت کشور بکار گرفتند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه تمامی سکوهای فضای مجازی دشمن به محلی برای حمله به ارزش‌ها و تخریب آنها تبدیل شده بود و در صورت بیان حقایق، سریع آن را حذف می‌کردند، اذعان داشت: دلیل این همه حمله و تخریب اینکه دشمن در جنگ نظامی شکست خورد و پس از گذشت هشت سال جنگ، شکست خورد و ناکام ماند.

 

دشمن با تمام تلاش قصد متوقف کردن انقلاب اسلامی را دارد

 

رئیس تبلیغات اسلامی بندرخمیر با اشاره به اینکه دشمن همچنین در زمینه تحریم‌ها و ترورها شکست خورده است، تصریح کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پس از تحمیل این همه شکست، به ناامیدی مردم نسبت به آینده انقلاب و نظام مقدس روی آورد، انقلاب اسلامی با سرعت شتابنده به پیش می‌رود و به قله نزدیک است بنابراین دشمن تمام سعی خود را بکار گرفته تا جلوی سرعت این انقلاب را بگیرد.

 

غلامی اضافه کرد: هرجا مردم ناامید شوند، یا بی‌تفاوت و یا به دنبال تغییر هستند، لذا تمام تلاش دشمن این است که از طریق بلندگوهای استکبار جهانی اعم از فضای مجازی، ماهواره‌ها، خبرگزاری‌ها و همه رسانه‌های تبلیغی دشمن به دنبال نا امید کردن جوانان و ملت قوی ایران اسلامی هستند، به فرموده مقام معظم رهبری؛ «آنها ایران قوی نمی‌خواهند».

 

کشور ایران امروزه قدرتمند و اثرگذار است

 

وی ادامه داد: کشور ایران امروز قدرتمند و اثرگذار است، در بین کشورهای همسایه، قوی و توانمند است، نظر ایران ، تعیین‌کننده بوده و هر موضوع و مطلبی که حوالی ایران باشد، بدون حضور ایران، ابتر است.

 

رئیس تبلیغات اسلامی بندرخمیر همچنین ابراز داشت: دشمن درصدد گرفتن الگوها از ما و جوانان است، الگوهای ما، شهدا و ارزش‌های اسلامی است، جوانان ایرانی، امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داده‌اند و به تأسی از آن امام همام، در جنگ حضور می‌یابند و مدافع حرم می‌شوند لذا دشمن تلاش می‌کند تا این الگوها را از ما بگیرد.

 

دشمنان خارجی و فضای مجازی مهم‌ترین عامل ایجاد اغتشاشات بود

 

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین غلامی تصریح کرد: دشمنان خارجی و فضای مجازی مهم‌ترین عامل ایجاد اغتشاشات سال گذشته بود، البته مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نیز وجود داشت و معترضین از این موضوع هم گلایه‌مند بودند.

 

وی به شکست فتنه آمریکایی_صهیونیستی اشاره کرد و با بیان اینکه نبود رهبر سبب شد تا دشمن با شکست مفتضحانه مواجه شود ، اضافه کرد: افرادی رهبری و هدایت اغتشاشات سال گذشته را مدیریت می‌کردند که خود ، سرتا پا مشکل بودند، رهبری امام راحل کجا و مدیریت این دسته از افراد کجا ؟!، دوم اینکه اینان جایگزینی برای حکومت اسلامی در صورت ساقط شدن نداشتند. لذا دشمن، شکست همه جانبه خورد چرا که به دنبال حکومت طاغوت بودند

 

وجود عناصر مردود با عنوان لیدر سبب شکست دشمن در اغتشاشات شد

 

رئیس تبلیغات اسلامی بندرخمیر همچنین تأکید کرد: دومین دلیل شکست دشمن در فتنه آمریکایی_صهیونیستی، وجود عناصر مردود و منفور ملتی تحت عنوان «لیدر» بود، افرادی سلطنت‌طلب که اموال مملکت و مردم ایران اسلامی را به غارت بردند و امروز در غرب درحال خوشگذرانی هستند.

 

غلامی همچنین گفت: منافقینی که دستشان به خون بی‌گناهان آغشته شده، و یا عده‌ای تجزیه‌طلب که به دنبال تجزیه کشور ایران هستند به عنوان «لیدر» نظر می‌دهند، این در حالی است که مردم ایران، این دسته از افراد را قبول ندارند لذا بصیرت مردم سبب شکست این فتنه شد.

 

وی ابراز داشت: مردم زمانی که متوجه شدند افرادی که در خیابان‌ها دست به تخریب اموال مردمی می‌زنند، معترض نیستند بلکه اغتشاشگرند، صف‌شان را از آنان جدا کردند، این بیانگر بصیرت سیاسی مردم ایران اسلامی است، جوانان ایرانی، آگاه و هوشیارند، همین جوانان، پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زدند و هشت سال جنگ تحمیلی را مدیریت کردند، تحریم‌ها را دور زدند و برای کشور ایران افتخار‌آفرینی کردند، اینان گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از