حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:

هرمزگان میزبان ۶ شهید گمنام خواهد بود

هرمزگان میزبان ۶ شهید گمنام خواهد بود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از حضور ۶ شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هرمزگان به ریاست محمد مرودی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با دستور کار بررسی مقدمات تشییع و تدفین شهدای گمنام در استان برگزار شد.

 

در این جلسه، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به تشییع و تدفین ۲۸۰ شهید در سراسر کشور همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، ابراز داشت: ۶ شهید گمنام سهم استان هرمزگان خواهد بود که محل تدفین پنج شهید گمنام والامقام مشخص شده است.

 

وی افزود: کار کردن برای شهدا را افتخار خود می‌دانیم از این رو به هیچ وجه نباید ناهماهنگی در بین مسئولان جهت برگزاری مراسمات مرتبط با شهدا وجود داشته باشد.

 

مرودی تاکید‌ کرد: لازم است شورای تامین و شورای هماهنگی برگزاری مراسم استقبال، تشییع و تدفین شهدا در شهرستان‌هایی که شهدا در آن جا حضور پیدا خواهند کرد برگزار شود تا میزبانی درخوری از شهدا صورت پذیرد.

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، خاطرنشان‌ کرد: با توجه به اینکه شهدا از لحظه ورود به استان تا تدفین ۱۰ روز میهمان مردم خواهند بود لازم است از رزمندگانی که قادر به روایت از جنگ هستند دعوت شود تا در صدا و سیما نیز برنامه‌های متناسب برگزار شود.

 

وی عنوان کرد: تمهیدات لازم ترافیکی برای تشییع شهدا اندیشیده شود و ارگان‌ها و نهادهایی که درخواست دارند که از شهید میزبانی کنند نامه‌نگاری‌های خود را از هم اکنون با سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان انجام دهند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از