حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

در دومین روز از هفته فرهنگ‌وهنر شمیل؛

نوجوانان تصوراتشان از آینده شمیل را نقاشی کردند

نوجوانان تصوراتشان از آینده شمیل را نقاشی کردند

همزمان با دومین روز از هفته فرهنگی هنری شمیل، کودکان و نوجوانان، تصوراتشان از آینده شمیل را به تصویر کشیدند.

له گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ داود تنی‌پور، مدیر کانون فرهنگی هنری انصارالحجه(عج) و دبیر هفته فرهنگ، هنر و تاریخ شمیل در حاشیه برگزاری این برنامه گفت: مسابقه نقاشی ویژه رده سنی کودک و نوجوان در دومین روز از هفته فرهنگ، هنر و تاریخ شمیل برگزار شد.

وی افزود: بیش از ۱۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان عضو کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بخش شمیل با شرکت در این مسابقه که در حسینیه انصارالحجه(عج) برگزار شد، تصوراتشان از آینده شمیل را نقاشی کردند.

مدیر کانون فرهنگی هنری انصارالحجه(عج) و دبیر هفته فرهنگ، هنر و تاریخ شمیل ادامه داد: کودکان و نوجوانان امروز آینده سازان این منطقه خواهند شد و از این رو ضروری است که از هم اکنون که آنها در ذهن و خیال خود آینده ای روشن و درخشان را به تصویر بکشند تا در همان راستا قدم بردارند.

تنی‌پور تصریح کرد: برگزیدگان مسابقه نقاشی کودک و نوجوان با موضوع تصوراتشان از آینده شمیل در آئین اختتامیه هفته فرهنگ، هنر و تاریخ شمیل مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

گفتنی است؛ هفته فرهنگ، هنر و تاریخ شمیل از ۱۳ تا ۱۸ بهمن ماه سال ۱۴۰۲ با شعار «هویت تاریخی، فرهنگ و نشاط اجتماعی» برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از