حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

امام جمعه کیش:

موضع‌گیری حزب الله می‌تواند سرنوشت ساز باشد

موضع‌گیری حزب الله می‌تواند سرنوشت ساز باشد

امام جمعه کیش با اشاره به موضع‌گیری امروز سید حسن نصرالله، گفت: این موضع‌گیری می‌تواند برای فلسطین سرنوشت ساز باشد؛ حزب الله لبنان کابوس رژیم صهونیستی است و ورود آنان به درگیری می‌تواند جنگ را وارد فاز جدیدی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا بی‌نیاز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کیش با اشاره به فرا رسیدن سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا، اظهار کرد: پس از تسخیر سفارت آمریکا و رسوا شدن برخی اسناد مشخص شد که این سفارتخانه در واقع یک لانه جاسوسی بوده که برای شکست و تضعیف ایران در تلاش بوده است.

 

امام جمعه کیش به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه علیه بشریت اشاره کرد و افزود: وقایع اخیر بی‌خاصیتی مجامع بین المللی را به اثبات رساند و چهره جنایت‌کار غرب در حمایت از رژیم صهیونیستی را به نمایش گذاشت.

 

وی با بیان اینکه پروژه غربی‌ها برای عادی سازی روابط کشورهای منطقه با اسرائیل با شکست مواجه شده است، تاکید کرد: کشورهای اسلامی امروز در آستانه یک اتحاد تاریخی هستند چرا که خوی وحشی‌گری صهیونیسم برای همه ملت‌ها آشکار شده است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین بی‌نیاز ادامه داد: همانگونه که پایان داعش توسط شهید سردار سلیمانی اعلام شد، پایان اسرائیل نیز به طودی توسط سربازان اسلام اعلام خواهد شد.

 

امام جمعه کیش با اشاره به موضع‌گیری امروز سید حسن نصرالله، بیان کرد: این موضع‌گیری می‌تواند برای فلسطین سرنوشت ساز باشد؛ حزب الله لبنان کابوس رژیم صهونیستی است و ورود آنان به درگیری می‌تواند جنگ را وارد فاز جدیدی کند.

 

وی افزود: اسرائیل به خوبی می‌داند که مقاومت در آماده‌ترین شرایط خود در تاریخ قرار دارد و شمارش معکوس برای نابودی آنان آغاز شده است.

 

امام جمعه کیش همچنین تقابل استکبار جهانی با جمهوری اسلامی را یک تقابل اندیشه‌ای و راهبردی دانست و گفت: امروز قدرت راهبردی جمهوری اسلامی در منطقه، لرزه بر تن استکبار و حامیانش افکنده است.

 

بی‌نیاز با بیان اینکه، استقبال پرشور مردم کردستان از سفر آیت الله رئیسی به سنندج، پیام بزرگی مخابره کرد، اظهار کرد: این استقبال نشان داد که مردم از عملکرد دولت رضایت دارند و به آینده امیدوار هستند.

 

وی ادامه داد: دولت توانسته به شعار مردمی بودن خود عمل کند و همین مردم را به آینده امیدوار کرده است.

 

امام جمعه کیش از برگزاری میز خدمت توسط سازمان منطقه آزاد کیش قدردانی کرد و افزود: حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد به همراه مدیران و معاونان خود برای دیدار چهره به چهره با مردم جهت رفع مشکلات آنان از برکات جمهوری اسلامی است.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از