حالت تاریک

امروز : شنبه, 1402/12/05 | 2024/02/24

Logo

رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد:

فروش ۷۴ میلیاردی مزایده خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی

فروش ۷۴ میلیاردی مزایده خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستیابی به فروش ۷۴ میلیارد ریالی در جریان برگزاری دوازدهمین مزایده خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ مجتبی قهرمانی گفت: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضائیه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، دوازدهمین مرحله مزایده خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی استان هرمزگان از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار شد که در جریان آن، تعداد ۱۵۳ خودرو و یک‌هزار و ۲۶۷ دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ‌های موضوع این مزایده فروخته شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه افزود: خوشبختانه مزایده وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های استان هرمزگان با اطلاع‌رسانی مناسب مورد استقبال گسترده متقاضیان و خریداران قرار گرفت و در نتیجه آن، خودروها و موتورسیکلت‌های موضوع این حراج در مجموع به قیمت بیش از ۷۴ میلیارد و ۳۶۵ میلیون ریال به فروش رسیده است.

قهرمانی با تأکید بر اینکه همه موتورسیکلت‌ها و اکثر خودروهای سواری عرضه شده در این مزایده چندین سال در پارکینگ‌های استان بلاتکلیف مانده بود، خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده در نتیجه برگزاری این مزایده، همه این خودروها و موتورسیکلت ها فروخته شد. 

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین تصریح کرد: تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی و ساماندهی پارکینگ‌ها از جمله برنامه‌های راهبردی دستگاه قضایی استان هرمزگان برای صیانت از بیت‌المال است.

وی همچنین یادآور شد: دادگستری استان هرمزگان در حوزه تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی به‌منظور اصلاح فرآیندها و رویه‌های جاری و با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضائیه پای در میدان عمل گذاشته و با تدوین برنامه جامعی در این خصوص، تمامی دادستان‌ها و رؤسای دادگستری‌ حوزه‌های قضایی استان به صورت مستمر در حال بازدید از از پارکینگ‌ها هستند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان تأکید کرد: اقدامات دستگاه قضایی استان به منظور ساماندهی به وضعیت پارکینگ‌ها تا تعیین تکلیف آخرین خودرو و موتورسیکلت توقیفی ادامه خواهد داشت.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از