حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرعباس:

شبکه تبلیغ، فهم ولایت فقیه را تبیین کنند

شبکه تبلیغ، فهم ولایت فقیه را تبیین کنند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس گفت: امروز وظیفه مهم شبکه تبلیغ، توسعه و ترویج فهم ولایت فقیه در جامعه است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»، حجت‌الاسلام والمسلمین اسحاق فاضلی‌پور صبح امروز در جمع مبلغان و مبلغات شهرستان بندرعباس اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک حرکت با عظمتی است که با رهبری‌های مدبرانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، محقق شد، لذا آنچه در این جریان، باید به خوبی رقم بخورد شناخت ولایت فقیه است.

وی در ادامه افزود: ولایت فقیه، یعنی حکومت فقیه عادل و دین شناس، که امام خميني (ره) در مورد آن چنین فرموده‌اند «ولايت فقيه، همان ولايت رسول الله (ص) است».

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس همچنین گفت: ولایت فقیه دو روح مادی و معنوی دارد که هر دو روح آن در جامعه شاهد بودیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلی‌پور با تأکید بر تحقق فهم ولایت فقیه در جامعه تصریح کرد: اگر عده‌ای با سر دادن شعار (یا مرگ یا خمینی) جان خود را نثار کردند، مقصودشان امام خمینی ره نبود بلکه اهمیت ولایت فقیه را نشان دادند چراکه فهم ولایت فقیه را داشتند و با سر دادن این، شعار، چنین فهمی را به جامعه القا کردند.

وی اضافه کرد: امروز هم وظیفه مهم شبکه تبلیغ، توسعه و ترویج فهم ولایت فقیه در جامعه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس با تأکید بر نقش برجسته شبکه تبلیغ در جامعه کنونی بیان کرد: مبلغین و مبلغات باید فهم ولایت فقیه را به مردم تبیین کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از