حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

امام‌جمعه رودان:

رژیم صهیونیستی با حقارت کامل روبه‌زوال است

رژیم صهیونیستی با حقارت کامل روبه‌زوال است

امام جمعه رودان گفت: امروز رژیم صهیونیستی با حقارت کامل روبه‌زوال و جبهه مقاومت به پرچم‌دار ایران اسلامی در حال بلوغ و بالندگی است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام محمد بارانی ظهر امروز در نمازجمعه عبادی سیاسی شهرستان ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین با اشاره به جنایات متعدد چند ماه اخیر صهیونیست‌ها اظهار کرد: ظلم و ستم علیه مردم، هتک حرمت مسجدالاقصی، شکنجه وحشیانه اسرا و تلاش جهت تخریب قبله اول مسلمین موجب خشم فروخورده فلسطینی‌ها شده بود که بالاخره این خشم مقدس تبدیل به طوفانی شد که شوره‌زار صهیونیست‌ها را در نوردید.

امام‌جمعه رودان با بیان ابعاد متفاوت این عملیات نسبت به عملیات‌های سابق عنوان کرد: در این عملیات پیچیده، غافلگیرانه، سریع و همه‌جانبه برای اولین‌بار مقاومت فلسطین از صحنه نبرد را از دفاع به حمله و از میدان محدود به گسترده کشاند به‌گونه‌ای که به اذعان کارشناسان این نوع عملیات در مقیاس چند گروه مقاومت با امکاناتی ناچیز یک اقدام بهت‌آور و شگفت‌انگیز بود.

وی با اشاره به بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری؛ این عملیات را شکستی بزرگ و غیرقابل‌ترمیم برای صهیونیست‌ها ارزیابی و تأکید کرد: هیمنه اطلاعاتی، غرور نظامی و ابهت پوشالی دشمن غاصب صهیونیستی در همان روز اول عملیات دچار فروپاشی شد و این عملیات به حدی موفق و بزرگ بود که کارشناسان تاریخ ۸۰ ساله اخیر فلسطین را به قبل و بعد این عملیات تقسیم می‌کنند و آن را نقطه عطف مقاومت اسلامی معرفی می‌کنند.

حجت‌الاسلام بارانی در ادامه گفت: امروز رژیم صهیونیستی با حقارت کامل روبه‌زوال و جبهه مقاومت به پرچم‌دار ایران اسلامی در حال بلوغ و بالندگی است و این واقعیت میدان حاوی پیامی رسا برای پادوها و مجریان مفلوک نقشه‌ها و سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است که بدانند که اگر بخواهند به این مسیر غلط خود علیه امت اسلامی در عادی‌سازی روابط ادامه بدهند با پاسخ قوی و سخت جبهه مقاومت مواجه خواهند شد.

وی رژیم صهیونیستی و حامیانش را در ضعیف‌ترین دوران حکمرانی دانسته و عنوان کرد: یک هفته از حمله مقاومت گذشته اما هنوز صهیونیست‌ها جرئت حمله زمینی به غزه را ندارد و آمریکایی‌ها نیز فقط از راه دور زوزه می‌کشند؛ اما همه بدانند اراده الهی بر این تعلق‌گرفته که این غده سرطانی به دست جوانان مجاهد فلسطینی از صفحه روزگار محو شود.

امام‌جمعه رودان با گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش، سلامت جامعه را در گرو توجه به همه ابعاد سلامت دانسته و تصریح کرد: یکی از ابعاد مهم سلامت ورزش است که در روایات بر آن فراوان تأکید شده و این مستلزم اهتمام جدی مردم و مسئولین به این مقوله مهم است؛ زیرا به دلیل فرهنگ‌های غلط زندگی شهرنشینی بسیاری از بیماری‌ها به دلیل کم‌تحرکی و عدم ورزش در جامعه شایع شده است.

حجت‌الاسلام بارانی با اشاره به خدمات فراوان نظام اسلامی در حوزه ورزش و ایجاد زمینه برای درخشش ورزشکاران ایرانی در میدان‌های بزرگ جهانی و همچنین ایجاد زیرساخت‌های فراوان ورزشی در نقاط مختلف کشور، افزود: امروز تحول در حوزه ورزش قابل‌قیاس با گذشته نیست؛ اما یکی از نکات مهم توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت‌های ورزشی در کشور است که متأسفانه شهرستان رودان از این مسئله مردم واقع شده است و با وجود نیروی مستعد، فعال و علاقه‌مند ورزشکار هنوز امکانات مناسبی برای این عزیزان فراهم نشده است.

وی شهرستان رودان را دیار جوانان مؤمن، مستعد، خلاق و باهمت معرفی کرده و تأکید کرد: رودان در رشته‌های مختلف ورزشی فردی و تیمی دارای ظرفیت‌های بالایی در سطح ملی است؛ اما این عزیزان نیازمند حمایت و پشتیبانی بیشتر مسئولین و مردم برای درخشش در میدان جهانی هستند؛ لذا باید تصمیماتی اتخاذ شود تا از این قهرمانان و افتخارات ورزشی شهرستان حمایت بیشتری صورت گیرد.

امام‌جمعه رودان ادامه داد: اهمیت به ورزش بانوان ضروری و مهم است و از عدم وجود زیرساخت‌های ورزشی مخصوص بانوان گلایه دارم و شهرداران در تقویت و تجهیز پارک بانوان و اداره ورزش و جوانان در احداث سالن چندمنظوره ویژه بانوان باید اقدام کنند و همه باید بدانیم که اگر در حوزه ورزش سرمایه‌گذاری نکنیم قطعاً جامعه دچار آسیب‌هایی خواهد‌ شد که چندبرابر آن هزینه‌ها را باید صرف رفع آن آسیب‌ها کنیم.

حجت‌الاسلام بارانی خواستار برنامه‌ریزی و احداث زمین‌های چمن مصنوعی محلات، خانه‌های ورزش روستایی، سالن‌های ورزشی چندمنظوره، تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی و ایجاد زمینه اشتغال پایدار قهرمانان ورزشی در رودان از متولیان امر شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از