حالت تاریک

امروز : شنبه, 1402/12/05 | 2024/02/24

Logo

فرمانده نیروی دریایی سپاه:

خدمت به مردم رضایت الهی را فراهم می‌کند

خدمت به مردم رضایت الهی را فراهم می‌کند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما می‌دانیم خدمت به مردم است که زمینه عاقبت به خیری و رضایت الهی را فراهم خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه؛ در ادامه اقدامات مردم‌یاری نیروی دریایی سپاه، بیمارستان‌های صحرایی سردار شهید محمد ناظری در شهرستان لنگه روستای دیوان و بیمارستان صحرایی شهدای مسلمین در شهر سیریک استان هرمزگان با حضور دریادار علیرضا تنگسیری افتتاح شد.

سردار تنگسیری در مراسم افتتاحیه این دو بیمارستان اظهار کرد: مردم حقیقتاً به عنوان ولی نعمت ما هستند و خصوصاً برای ما نیروهای مسلح و چرا که ما فرزندان همین مردم هستیم؛ ما می‌دانیم خدمت به مردم است که زمینه عاقبت به خیری و رضایت الهی را فراهم خواهد کرد.

وی خدمت به مردم را یک توفیق دانست و عنوان کرد: تمام این خدمت‌ها بدون یک ذره منت است که انشاالله از خداوند طلب می‌کنیم که خالصانه بتوانیم این کارها را انجام دهند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، خطاب به کادر درمان بیمارستان صحرایی خاطر نشان کرد: قطعا اجر این کار و سختی‌هایی که تحمل می‌کنید نزد خداوند محفوظ است و خداوند ناظر است و می‌بیند. تمام تلاش خود را بکنید تا مردمی که به اینجا مراجعه می‌کنند اگر دردی دارند التیام یابند.

سردار تنگسیری ضمن تقدیر از همه مسئولان شهرستان‌های لنگه و سیریک گفت: مردم حقیقتاً پای انقلاب و ولایت هستند و ما باید در مقابل آنها دست به سینه خدمت کنیم و این برای ما افتخار است.

وی در پایان افزود: تمامی خدمات درمانی که در این مناطق در قالب بیمارستان‌های صحرایی صورت می‌گیرد رایگان خواهد بود و تمام تلاش را می‌کنیم که آبرسانی این مناطق نیز هرچه سریعتر انجام شود.

دریادار دوم جعفری، معاون بهداشت و سلامت نیروی دریایی سپاه در ادامه اظهار کرد: در این مدت ۱۲۳ نفر از کادر درمان خدمت رسانی می‌کنند که از این تعداد ۲۸ نفر پزشک متخصص و فوق تخصص هستند.

دریادار جعفری گفت: در این دو بیمارستان جمعاً ۴۸ تخت بیمارستانی و بخش‌های اتاق عمل و بستری، آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی، درمانگاه، دندان پزشکی، داروخانه و سایر امکانات و تجهیزات یک بیمارستان مجهز و کامل برای ارائه خدمت مهیا شده است.

معاون بهداشت و سلامت نیروی دریایی سپاه در پایان خاطرنشان کرد: در این دو بیمارستان پزشکان متخصص و جهادی در تخصص‌های قلب و عروق، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، اطفال، ارولوژی، زنان، ارتوپدی، داخلی، دندانپزشکی، به مدت هشت روز ارائه خدمت خواهند داد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از