حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/02/30 | 2024/05/19

Logo

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

جوانان نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی دارند

جوانان نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت:جوانان نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی دارند.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛  احسان کامرانی عصر امروز در گردهمایی کارشناسان مشارکت‌های اجتماعی جوانان ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور با حضور وحید یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با محکومیت اقدام جنایت کارانه تروریست‌ها در به شهادت رساندن و زخمی کردن جمع زیادی از هموطنان در سالگرد شهادت مظلومانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: انجام اقدامات کور تروریستی و به شهادت رساندن کودکان، نوجوانان و زنان نشان از ضعف و استیصال دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: در حادثه دردناک کرمان تعداد زیادی از هموطنان به ویژه کودکان و زنان به صورت مظلومانه به شهادت رسیدند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: كساني كه اين اقدامات كور انجام مي‌دهند ملت ما را نشناخته‌اند و نمي‌دانند كه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با خون پاک شهدا روز به روز توانمندتر و بالنده‌تر می‌شود.

کامرانی با اشاره به اهمیت توجه به جوانان، افزود: جوانان موتور محرک توسعه و پیشرفت کشور هستند و ضروری است زمینه ظهور و بروز توانمندی‌های آنها مهیا شود.

وی خاطرنشان کرد: استان هرمزگان یکی از جوان‌ترین استان های کشور است که فرصتی بی نظیر برای تسریع در رشد و شکوفایی آن است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: مسکن، اشتغال و ازدواج مهمترین دغدغه جوانان و خانواده‌های هرمزگانی است که ضروری است دستگاه‌های اجرایی متولی به ویژه وزارت ورزش و جوانان با همکاری سایر وزارتخانه‌های به مسئولیت‌های خود در حوزه جوانان جامعه عمل بپوشانند.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، اظهار داشت: جوانان نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی دارند و این قشر ضروری است برای برگزاری انتخاباتی پرشور در صحنه باشند.

کامرانی با اشاره به اهمیت آشنایی نوجوانان و جوانان با خدمات گسترده انقلاب، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با دستاوردهای گسترده‌ای برای کشور در حوزه‌های علمی، صنعتی، کشاورزی، تجارت، بازرگانی و... همراه بود و آشنایی جوانان با این خدمات ضروری است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: اعزام دانش آموزان و دانشجویان به اردوهای راهیان پیشرفت می‌تواند نقش مهمی در آشنایی آنها با دستاورد های به نظیر انقلاب در حوزه‌های مختلف داشته باشد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از