حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

معاون وزیر آموزش و پرورش:

جذب ۱۴ هزار نیروی پرورشی در دولت سیزدهم

جذب ۱۴ هزار نیروی پرورشی در دولت سیزدهم

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: در ۱۲ سال گذشته هیچ نیروی پرورشی به وزارت آموزش و پرورش اضافه نشد اما امسال مجوز جذب ۱۴ هزار نیروی پرورشی صادر شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ اصغر باقرزاده در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با قدردانی از نگاه ویژه استاندار هرمزگان به حوزه آموزش و پرورش، اظهارداشت: فعال‌کردن ارکان تحول در آموزش و پرورش جزو سیاست‌هایی است که وزارت آموزش و پرورش دنبال می‌کند و تقویت و کیفیت بخشی نیروی انسانی و نقش سپاری به دانش‌آموزان جزو رویکردهای اصلی وزارتخانه در حوزه تعلیم و تربیت است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش به ویژه حوزه پرورشی دچار بی‌مهری بوده گفت: در ۱۲ سال گذشته هیچ نیروی پرورشی به وزارت آموزش و پرورش اضافه نشد اما امسال مجوز جذب ۱۴ هزار نیروی پرورشی صادر شده است که با توجه به میزان مدارس شبانه روزی هرمزگان، سهم بیشتری از این مربیان به هرمزگان خواهد رسید.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، ادامه داد: طبق نظر رئیس جمهور، دهه فجر دهه روایت پیشرفت برای آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است از این رو درخواست داریم هرمزگان کماکان به میهمان‌نوازی خود در اردوهای راهیان پیشرفت ادامه دهد تا بتوانیم دانش‌آموزان بیشتری را به این اردوها در هرمزگان اعزام کنیم.

باقرزاده تصریح‌کرد: درخواست داریم مشارکت کنید که خوابگاه نیمه تمام اردوگاه سلمان فارسی سرخون به عنوان پایگاهی مهم برای اسکان دانش‌آموزان کشور تکمیل شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از