حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان:

تبیین فرهنگ مهدویت از رسالت کانون‌های مساجد است

تبیین فرهنگ مهدویت از رسالت کانون‌های مساجد است

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان از تبیین فرهنگ مهدویت و انتظار به عنوان بخشی از رسالت مهم کانون‌ها نام برد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز، اسلام خواجه‌یی ظهر امروز در حاشیه برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر بنیاد مهدویت استان هرمزگان ضمن تبریک حماسه غرورآفرین حماس و شکست مفتضحانه رژیم غاصب صهیونیستی، از فرهنگ انتظار و مهدویت به‌عنوان نسخه نجات‌بخش جامعه بشری یادکرد.

 

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان با اشاره به اینکه دین مبین اسلام در این منظر با آیات و روایات متعدد وجود منجی آخرالزمان را اثبات کرده است، افزود: اگر امروز می‌خواهیم به سعادت و تعالی برسیم باید دنباله‌روی فرهنگ اصیل مهدویت باشیم.

 

وی به فلسفه شکل‌گیری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پرداخت و گفت: تبیین فرهنگ مهدویت و انتظار بخشی از رسالت کانون‌هاست.

خواجه‌یی با بیان اینکه در طول سال برنامه‌های متنوعی با موضوع مهدویت و انتظار با بهره‌گیری از ابزار هنری در سطح کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اجرا می‌شود، اضافه کرد: راه‌اندازی کانون تخصصی مهدویت در کانون فرهنگی هنری فاطمه الزهرا(س) شهرستان رودان باهدف پیگیری و اجرای منظم و هدفمند برنامه‌های مهدوی بوده است.

گفتنی است؛ در این آئین که با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین نصوری معاون فرهنگی بنیاد مهدویت کشور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس و احسان کامرانی معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران و روحانیون برگزار شد، حجت‌الاسلام احمد فاضل‌پور به‌عنوان مدیر بنیاد مهدویت استان هرمزگان و حجت‌الاسلام حسین رنجبر مدیر کانون فرهنگی هنری فاطمه الزهرا(س) و کانون تخصصی مهدویت استان نیز به‌عنوان معاون بنیاد مهدویت معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام اعتمادی تجلیل شد.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از