حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز:

تأمین انرژی‌ پایدار به صنایع و منازل

تأمین انرژی‌ پایدار به صنایع و منازل

سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز، از پایان موفقیت‌آمیز یکی از گسترده‌ترین تعمیرات خط لوله انتقال گاز در حاشیه شهر بندرعباس در مهر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز به نقل از روابط‌عمومی منطقه ۶ عملیات انتقال گاز، رضا رفیعی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس نتایج و گزارش به‌دست‌آمده از دیگرانی هوشمند بر روی خط لوله انتقال گاز ۲۲ اینچ سرخون_توانیر، تعمیر و تعویض ۲۵۰۰ متر از خط لوله در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

 

سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز با اشاره به عملیات و تعمیرات مرحله دوم خط مذکور افزود: این عملیات با تعویض ۱۲۰۰ متر از خط لوله در ۲۵ نقطه از دهم مهرماه سال جاری آغاز و به مدت چهار روز به طول انجامید.

 

رفیعی با بیان اینکه تعمیرات همراه با گستردگی، پراکندگی و بالا بودن سطح آب‌های زیرزمینی و کار در شرایط سخت همراه بود عنوان کرد: این تعمیرات با همکاری هفت مرکز بهره‌برداری خطوط لوله منطقه شش عملیات انتقال گاز و همچنین با حضور و همکاری کارکنان منطقه دو و سه عملیات انتقال گاز انجام شد تا عملیات طبق برنامه زمانبندی شده به پایان برسد.

 

وی ادامه داد: خط ۲۲ اینچ سرخون_توانیر به طول ۴۷ کیلومتر گاز تولید شده در پالایش گاز سرخون و قشم را به مصارف خانگی و صنعتی از جمله نیروگاه توانیر بندرعباس انتقال می‌دهد.

 

در پایان رفیعی از تمامی همکاران ستادی و عملیاتی منطقه که در انجام عملیات نقش ایفا کرده‌اند تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از