حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس تأکید کرد:

نابودی کامل صهیونیست با اتحاد بین‌الملل اسلامی

نابودی کامل صهیونیست با اتحاد بین‌الملل اسلامی

امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: رژیم جعلی صهیونیست که با اتحاد کوچک‌ترین جزء از اجزای امت اسلامی این چنین خوار و زبون شد اگر اتحاد بین ملل اسلامی برقرار شود، هیچ اثری از آن بر کره خاکی نخواهد ماند.

شیخ یوسف جمالی در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن تبریک به مناسبت پیروزی تاریخی مجاهدین اسلام در سرزمین اشغالی، اظهار کرد: پیروزی‌های تاریخی مجاهدین اسلام در سرزمین‌های اشغالی فلسطین بار دیگر سست بودن پایه‌های ظلم و جور را نشان داد؛ دیری نیست که امت اسلام و تمام مظلومین جهان به شادی و خوشحالی بپردازند و نصرت‌الله را ببینند.

امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس عنوان کرد: فارغ از اینکه دنیای کفر که با همدیگر اتحاد دارد و درصدد چنگ‌انداختن بر سرمایه‌های مادی و معنوی جهانیان است تا بتواند با اسلحه‌های پیشرفته خود مردم فلسطین و علی‌الخصوص غزه را به خاک خون بکشد یا نه اما ثابت شد که اگر اسباب نصر فراهم شود الله متعال نصرت خود را نصیب مؤمنین کرده و به وعده خود عمل می‌کند.

جمالی با اشاره به آیه ۴۰ سوره حج مطرح کرد: کسانی که به‌ناحق از دیارشان رانده شدند «و گناهی نداشتند» جز اینکه می‌گفتند: «پروردگارِ ما الله است» و اگر الله «ظلم و کفرِ» برخی از مردم را به‌وسیلهٔ برخی دیگر دفع نمی‌کرد، صومعه‌ها «راهبان» و کلیساهای «نصاری» و عبادتگاه‌ها «یهود» و مساجدی که نام الله در آنان بسیار برده می‌شود حتماً ویران می‌گردید؛ و الله کسی را که «دین» او را یاری دهد، یقیناً یاری می‌کند. بی‌تردید، الله قدرتمندِ شکست‌ناپذیر است.

وی افزود: این پیروزی‌های تاریخی به ما ثابت کرد که چرا دشمنان دین تمام تلاش خود را بر تفرقه‌افکنی بین ملت‌های اسلامی قرار داده‌اند و اجازه نمی‌دهند که کشورهای اسلامی و ملت‌های آن با همدیگر به وفاق و همدلی برسند؛ چرا که این رژیم جعلی که با اتحاد کوچک‌ترین جزء از اجزای این امت این چنین خوار و زبون شد اگر اتحاد بین ملل اسلامی برقرار شود، هیچ اثری از آن بر کره خاکی نخواهد ماند.

رئیس شورای‌عالی مدارس اهل‌سنت خاطرنشان کرد: بنده به نوبه خود از همه امت اسلامی خواهانم که در این شرایط سخت برادران خود را در میادین جهاد فراموش نکنند و دعای خیر خود را در نماز، خلوت و جلوت خود بدرقه راه آنها کنند.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از