حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/05 | 2024/05/25

Logo

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

آموزش هیئات مذهبی در دستور کار قرار گیرد

آموزش هیئات مذهبی در دستور کار قرار گیرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: آموزش به عنوان یک امر مهم و ضروری مدنظر رئیس شورای هیئات مذهبی استان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین حقانی مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ظهر امروز در نشستی با رؤسای شورای هیئات مذهبی استان، با اشاره به ظرفیت‌های فراوان استان در فضای هیأت و هیأتی‌ها، گفت: در سطح استان هرمزگان برخی هیأت‌ها فعالند که برنامه‌هایشان قابلیت اجرا در سطح ملی را داراست.

وی افزود: اما در این خصوص اندکی سهل‌انگاری و کم‌توجهی صورت گرفته است، درحالی که نوع سینه‌زنی در هرمزگان نیازمند یک اتفاق رسانه‌ای است، عزاداری اقوام مختلف ایرانی در استان هرمزگان نیز یک ظرفیت خوبی برای جذب گردشگر است، به گونه‌ای که هرکس قصد دارد عزاداری هر نقطه از کشور را ببیند، به استان هرمزگان سفر کند، و این کار شدنی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تأکید بر نقش پررنگ رسانه در مراسم عزاداری محرم امسال گفت: همچنین آموزش به عنوان یک امر مهم و ضروری مدنظر رئیس شورای هیئات مذهبی استان هرمزگان قرار گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حقانی با تأکید بر اینکه کارهای هیئت باید رفاقتی و جمعی باشد، خطاب به رئیس شورای هیئات مذهبی استان هرمزگان گفت: برای تحقق این امر مهم، تدابیری اندیشیده شود، چون کارهای جمعی خروجی بهتر و بیشتری دارد.

در پایان این نشست، از رئیس سابق شورای هیئات مذهبی استان هرمزگان تجلیل به عمل آمد.

 

آموزش هیئات مذهبی در دستور کار قرار گیرد

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از