حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/12/07 | 2024/02/26

Logo

سرپرست ستاد کانون‌های مساجد هرمزگان خبر داد:

آغاز سلسله برنامه‌های «لشکر فرشته‌ها»

آغاز سلسله برنامه‌های «لشکر فرشته‌ها»

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان از آغاز سلسله برنامه‌های «لشکر فرشته‌ها» به همت کانون‌های فرهنگی هنری تخصصی خواهران هرمزگان در مساجد این استان خبر داد.

 اسلام خواجه یی در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز» اظهار کرد: نظر به تشکیل قرارگاه نهضت قرآنی مساجد در ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور و همزمانی این حرکت با ایام نکوداشت مقام زن و مادر، سلسه برنامه‌های «لشکر فرشته‌ها» به همت کانون‌های فرهنگی هنری تخصصی خواهران در سطح مساجد آغاز شده است.

وی از طرح شناسایی و تکریم خانواده‌های قرآنی به عنوان یکی از برنامه‌های لشکر فرشته‌ها یاد کرد و افزود: کانون‌های فرهنگی هنری تخصصی خواهران در اجرای این طرح، یک خانواده قرآنی ساکن در محدوده جغرافیایی کانون را شناسایی و در سامانه بچه‌های مسجد ثبت می‌کند و در مرحله بعد اقدام به اجرای برنامه تجلیل از خانواده را در دستور کار قرار می‌دهد.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان ادامه داد: طرح شناسایی و تکریم خانواده‌های قرآنی از سلسله برنامه‌های«لشکر فرشته‌ها» از ۱۵دی ماه جاری آغاز شده است و تا ۳۰ دی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ۵۵ کانون فرهنگی هنری تخصصی خواهران در استان هرمزگان به ثبت رسیده است، گفت: ۱۰ کانون فرهنگی هنری تخصصی خواهران این استان آمادگی خود را برای اجرای سلسله برنامه‌های «لشکر فرشته‌ها» اعلام کرده‌اند که تاکنون در تعدادی از کانون‌ها نیز این برنامه اجرا شده است.

گفتنی است؛ یک‌هزار و ۶۳ کانون فرهنگی هنری، ۵۵ کانون تخصصی خواهران، ۱۴۰ کتابخانه مخزن‌دار و ۱۲۸ کتابخانه باز با مجوز رسمی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری در سطح مساجد استان هرمزگان راه‌اندازی شده است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از