حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1402/09/08 | 2023/11/29

Logo

استاندار هرمزگان:

63 طرح در جلسه کارگروه زیربنایی استان بررسی شد

63 طرح در جلسه کارگروه زیربنایی استان بررسی شد

استاندار هرمزگان گفت: در سیزدهمین جلسه کارگروه زیربنایی استان 63 طرح مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز به نقل از اداره کل روابط‌عمومی استانداری هرمزگان، شامگاه سه شنبه چهارم مهرماه سیزدهمین جلسه کارگروه زیربنایی توسعه، روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمینی و محيط زيست به ریاست مهدی دوستی با دستور کار الحاق محدوده به چند شهر و بررسی موضوعات و درخواست‌های ارسالی به کارگروه، برگزار شد.

استاندار هرمزگان در حاشیه این جلسه اظهارداشت: در جلسه کارگروه امشب در مجموع ۶۳ طرح و پیشنهاد از سوی دستگاه‌های مختلف مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در جلسه امشب طرح پیشنهادی الحاق به محدوده مصوب شهر کوهستک به مساحت ۱۸.۸ هکتار، الحاق به محدود مصوب شهر گروک به مساحت ۱۱۱ هکتار و الحاق به محدوده مصوب شهر رودان به مساحت ۶.۸ هکتار مورد بررسی قرار گرفت.

مهدی دوستی گفت: در این خصوص دستگاه‌های ذیربط گزارش و نظرات خود را ارائه کردند و در جلسات آتی در این خصوص پس از بررسی نهایی تصمیم گیری می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه درخواست سرمایه گذاران در خصوص دریافت زمین برای انجام و یا گسترش فعالیت خود مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به سیاستهای مد نظر در این زمینه نیز تصمیمات مناسبی اتخاذ شد.

استاندار هرمزگان گفت: اولویت اساسی برای اجرای طرح‌های سرمایه گذاری، انجام آن در شهرک‌های صنعتی و محدوده‌های مشخص شده است و تلاش می‌شود سرمایه گذارانی چه می‌خواهند فعالیت اقتصادی خود را آغاز کنند در شهرک‌ها و لکه‌های صنعتی مستقر شوند.

وی ادامه داد: از جمله مزیت‌های این کار می‌توان عه تجمیع زیرساخت‌های مورد نیاز و امکان ارائه خدمات مناسب به فعالین اقتصادی در حوزه‌های مختلف است.

دوستی گفت: این طرح‌ها در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی و شیلات، دامداری، فعالیت‌های صنعتی و معدنی، صنایع تبدیلی و بسته بندی محصولات و چند مورد دیگر بود که تصمیمات لازم برای فعالیت این طرح‌ها اتخاذ شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از