حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

مدیرعامل منطقه‌ویژه اقتصادی صنایع معدنی خلیج‌فارس:

۹ قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در هرمزگان امضا شد

۹ قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در هرمزگان امضا شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از امضای ۹ قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس خبر داد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری صورت‌گرفته پنج برابر میزان هدف‌گذاری ما بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، محمدرضا پیرحسینلو، تکمیل پروژه‌های در دست اقدام، جذب سرمایه‌گذار و بسترسازی برای ایجاد رونق تولید را از اولویت‌های این منطقه عظیم اقتصادی در سال جاری عنوان کرد و گفت: در ۱۰ماهه نخست امسال ۹ قرارداد سرمایه‌گذاری به ارزش بیش از ۷۵۰ میلیون دلار به امضا رسیده که به پنج برابر میزان هدف‌گذاری ما بوده است.

وی با تاکید بر این که توسعه در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس همچنان ادامه دارد و بنا بر محاسبات انجام شده ۱۳ هزار نفر اشتغال‌زایی مستقیم طرح‌های در دست اجرا خواهد بود، گفت: قرادادهای جدید امضا شده در حوزه تولید ورق ضد زنگ، ورق گرم نورد فولادی، رول ورق نورد گرم، گچ میکرونیزه، بتن آماده و … خواهد بود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری‌های بیشتر به این منطقه عظیم اقتصادی دعوت کرد و بیان داشت: مناطق ویژه اقتصادی دارای مزاياي متعدد براي سرمایه‌گذاران و توليدکنندگان هستند و امیدوارم در سال آینده نیز در عمل بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را بیش‌ازپیش اجرایی کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: از تمام همکارانم به‌ویژه کارگران خدوم شاغل در منطقه ویژه‌ی اقتصادی خلیج‌فارس که در شرایط ویژه آب‌وهوایی هرمزگان همچنان با روحیه در حال فعالیت هستند، کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم مأموریت سنگینی را که در ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای حرکت در مسیر صحیح فرایند تولید بر دوش داریم، به‌خوبی انجام دهیم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از