حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب:

۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر «شیشه» در میناب کشف شد

۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر «شیشه» در میناب کشف شد

دادستان عمومی و انقلاب میناب گفت: ۵۰۰ کیلوگرم موادمخدر صنعتی شیشه توسط ماموران انتظامی ایست بازرسی شهید چغازردی در این شهرستان کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، ابراهیم طاهری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب از کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد. 

 

وی در خصوص جزئیات این خبر، اظهار کرد: در ادامه روند مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، مأموران انتظامی ایست بازرسی شهید چغازردی در محور مواصلاتی بندرعباس-میناب از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر صنعتی به وسیله یک دستگاه کامیون متعلق به قاچاقچیان باخبر شدند و عملیاتی را برای توقیف محموله مورد نظر طراحی و اجرا نمودند.

 

طاهری تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی، مأموران انتظامی، کامیون مورد نظر را حین تردد شناسایی و پس از تعقیب و گریز، ضمن توقیف آن در بازرسی به عمل آمده، ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه را که به صورت کاملاً ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط نمودند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب همچنین خاطرنشان کرد: در جریان این عملیات، یک نفر دستگیر شده است که با صدور قرار تأمین کیفری بازداشت می‌باشد.

 

وی در پایان تأکید کرد: خوشبختانه با اقدامات ویژه دستگاه قضایی و تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی، شهرستان میناب برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن شده که این دستاورد مهم در سایه تعامل خوب و تشریک مساعی تحقق یافته است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از