حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/01/26 | 2024/04/14

Logo

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رودان:

۱۵ مخزن آب بین مددجویان رودانی توزیع شد

۱۵ مخزن آب بین مددجویان رودانی توزیع شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رودان گفت: به مناسبت نیمه شعبان، تعداد ۱۵ مخزن ذخیره آب تهیه و بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد توزیع شد.

مهرداد تاجیک در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز» اظهار کرد: با توجه به مشکل بعضی از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در روستای قلعه کمیز که دچار کمبود آب و یا ذخیره آن داشتند توسط مددکاران این نهاد شناسایی شدند و در همین راستا کمیته امداد برای  ۱۵ خانواده مددجو این روستا مخزن ذخیره آب تهیه و در نیمه شعبان بین آنان توزیع شد.


تاجیک با اشاره به اینکه حجم این مخزن‌ها ۵۰۰ لیتر بوده است، افزود: برای تامین این تعداد مخزن آب، ۳۸ میلیون تومان از اعتبارات این نهاد هزینه شده است.


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رودان بیان کرد: در حال حاضر هشت هزار و ۴۳ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رودان بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌‎شوند.


این مقام مسئول اظهار داشت: شناسایی نیاز خانواده‌های تحت حمایت توسط مددکاران با جدیت ادامه دارد و مردم نیک اندیش می‌توانند برای کمک به خانواده‌های نیازمند، با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و یا از طریق روش‌های کد دستوری #۰۷۶۷*۸۸۷۷*، کمک‌های خود را اهدا کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از