حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/01/27 | 2024/04/15

Logo

جزئیات آتش‌سوزی در خط انتقال نفت گوره؛

یک نفر جان باخت

یک نفر جان باخت

فرماندار شهرستان خمیر از جان‌باختن یک نفر بر اثر وقوع آتش‌سوزی در خط انتقال سراسری نفت گوره به جاسک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ صبح امروز منابع محلی از بروز آتش سوری در خط انتقال نفت گوره به جاسک در منطقه کشار بندر خمیر خبر دادند.

 میرهاشم خواستار، فرماندار شهرستان بندرخمیر اظهار داشت: صبح امروز حوالی ساعت 5 در منطقه کشار شاهد بروز آتش‌سوزی در خط انتقال سراسری نفت گوره به جاسک بودیم.

 وی افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این خبر یگان‌هایی از آتش‌نشانی، مدیریت بحران، اورژانس و هلال‌احمر در منطقه حاضر شدند و نسبت به عملیات اطفای حریق و کمک به مصدومان احتمالی اقدام کردند.

 فرماندار خمیر با اشاره به اینکه همچنان عملیات اطفای حریق ادامه دارد گفت: علت این حادثه اقدام برای سرقت سوخت بوده و سارق یا سارقان باهدف سوراخ‌کردن خط انتقال فرآورده نفتی، این خط انتقال گاز را سوراخ کرده و موجب بروز آتش‌سوزی شدند.

 وی تصریح کرد: در اثر این حادثه تاکنون یک نفر جان‌باخته و یک خودروی پراید نیز در آتش کاملاً از بین رفته، اما احتمال دارد تعداد سارقان از یک نفر بیشتر و بنابراین تعداد جان‌باختگان نیز حدود دو نفر باشد که در این زمینه به قطعیت نرسیده‌ایم.

 فرماندار بندرخمیر گفت: در حال بررسی زوایای این حادثه هستیم؛ اما آن چیزی که مشخص است این مطلب است که این حادثه خرابکاری نبوده و تنها سارقان با این تفکر که از این خط انتقال، سوخت قاچاق کنند اقدام به سوراخ‌کردن این خط کرده‌اند.

 وی تأکید کرد: اطلاعات تکمیلی به‌محض دریافت به‌زودی از طریق رسانه‌های رسمی و خبرگزاری‌ها اعلام خواهد شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از