حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

رئیس تبلیغات اسلامی بندرعباس مطرح کرد:

یمن؛ قوی‌ترین بازوی جبهه مقاومت

یمن؛ قوی‌ترین بازوی جبهه مقاومت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس از کشور یمن به عنوان یکی از قوی‌ترین بازوی جبهه مقاومت نام برد‌.

حجت الاسلام والمسلمین محمدامین سعیدی‌مهر در گفتگو با خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ اظهار کرد: آمریکا، انگلیس و کشورهای متحدش نمی‌دانند که یمن، کشور دست و پا بسته ۲۰ سال پیش نیست امروزه یمن یکی از قوی‌ترین بازوان جبهه مقاومت است، بازوی محکمی که اگر وارد جنگ نظامی شود هر کشور متجاوزی را می‌تواند زمین‌گیر کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس افزود: برای دنیا ثابت شده که آمریکا و تهدیدات توخالی آنها، به شدت مورد مضحکه و تمسخر مردم قرار گرفته است، بارها این هیمنه پوشالی و هالیوودی آمریکا در اتفاقات مختلف دنیا مورد توجه قرارگرفته است و این بینش، در واقع منزوی شدن آمریکا در اذهان عمومی را دربر داشته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی‌مهر تصریح کرد: جنگ در هیچ منطقه‌ای از دنیا زیبا نیست ولی اگر کشورهای متخاصم با پافشاری بر تجاوز و ظلم و غارتگری،برعلیه مسلمانان جهان، جنگی را طراحی کنند،شکست آمریکا و متحدانش تنها نتیجه قطعی این جنگ خواهد بود.

وی گفت: یمن؛ کشوری فقیر از لحاظ اقتصادی است ولی از لحاظ فرهنگ جهاد، اعتقادات و ایمان یکی از سرسخت‌ترین جبهه مقاومت است از هیچ تهدیدی نمی‌ترسند و همانند نماینده یمنی ها مالک اشتر برای مبارزه با استکبار و تجاوز و ظلم بشدت ایستادگی می‌کنند‌ و پیروز قطعی این نبرد هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرعباس ادامه داد: آمریکا و اسرائیل و انگلیس که اصلی‌ترین عامل این اقدام نظامی در منطقه هستند بدانند که این تحرکات نظامی، امنیت منطقه‌ای رابه خطر می‌اندازد و برای ایجاد امنیت و ثبات در منطقه، حتما متجاوزین متضرر خواهند شد این اقدام که حمله نظامی به یمن هست به شدت محکوم است.

سعیدی‌مهر اذعان داشت: آمریکای جنایتکار و انگلیس، روباه پیر استکبار، در مقابل این اقدامات وقیحانه؛پاسخی سخت و کوبنده از سربازان یمنی دریافت خواهند کرد. ما ملت شریف ایران؛ حمایت خود را از مقاومت یمن اعلام میداریم و در کنار مردم و رزمندگان یمنی خواهیم بود.

وی همچنین گفت: اراده مسلمانان برای بیرون‌راندن تمام سربازان آمریکایی قوی‌تر شده است واین مطالبه مردم آزادی‌خواه است که کشورهای منطقه از وجود سربازان جنایتکار آمریکایی خالی باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرعباس اضافه کرد: یمن با ایستادگی مقاومت، پیروز نبرد است و دیر نخواهد بود که کشورهای متجاوز از ورود به دروازه جهنم یمنی‌ها پشیمان خواهند شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از