حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

نماینده ولی فقیه در هرمزگان:

گمرکات شرق هرمزگان تقویت شود

گمرکات شرق هرمزگان تقویت شود

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: تقویت و توسعه گمرکات شرق استان هرمزگان با توجه به ظرفیت‌های گسترده‌ای که در حوزه تجارت دارند در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده امروز در دیدار رئیس کل گمرکات استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با اشاره به چند بعدی بودن حوزه فعالیتی گمرک، اظهار کرد: چندین دستگاه شامل وزارت صمت، اموال تملیکی، سازمان بنادر و دریانوردی، بانک‌ها و ... در موضوع گمرک دخیل هستند و نباید در این امر تنها از سازمان گمرک انتظار تحقق اهداف را داشت.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان عنوان کرد: باید یک توزیع متوازنی از ادارات کل گمرکات در استان هرمزگان میان شرق، مرکز و غرب هرمزگان انجام شود که بهتر است متناسب با منابع موجود این مهم در دستور کار قرار گیرد.

عبادی‌زاده، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه سواحل مکران، بیان کرد: تقویت و توسعه گمرکات شرق استان هرمزگان با توجه به ظرفیت‌های گسترده‌ای که در حوزه تجارت دارند در دستور کار قرار گیرد.

وی، با اشاره به لزوم ایفای مسئولیت اجتماعی و فرهنگ‌سازی در این خصوص، تصریح کرد: اینکه گمرکات استان هرمزگان که دارای ماهیت اقتصادی هستند به عرصه فرهنگ ورود کرده‌اند به نوعی ایفای مسئولیت اجتماعی محسوب می‌شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از