حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/01/27 | 2024/04/15

Logo

با هم‌افزایی شرکت پالایش نفت آفتاب محقق شد؛

کمک بیش از 22میلیاردی به رفع مشکلات مددجویان

کمک بیش از 22میلیاردی به رفع مشکلات مددجویان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان گفت: این نهاد با همکاری و هم افزایی شرکت پالایش نفت آفتاب جهت رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان این استان، مبلغ 22 میلیارد و 510 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان، حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: کمیته امداد با همکاری و هم افزایی شرکت پالایش نفت آفتاب جهت رفع مشکلات نیازمندان این استان، مبلغ ۲۲ میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان در سرفصل‌های کمک به تحصیل دانش‌آموزان، تامین لوازم سرمایشی و تسهیلات کارگشایی (وام ضروری) به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد کمک گردید.

باسره با بیان اینکه از مجموع اعتبار هزینه شده مبلغ ۱۱میلیارد و ۲۲۵میلیون تومان توسط شرکت پالایش نفت آفتاب در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود تامین شده است، افزود: کمیته امداد با مشارکت شرکت پالایش نفت آفتاب بیش از سه هزار بسته تحصیلی به ارزش ۹۷۰ میلیون تومان تهیه و بین دانش آموزان نیازمندان سطح استان اهدا شد.

این مقام مسئول ادامه داد: همچینین تعداد ۲۰۰ دستگاه کولر گازی ( ارزش هر دستگاه ۲۰ میلیون تومان) و ۲۰۰ دستگاه یخچال ( ارزش هر دستگاه ۱۰میلیون تومان) به ارزش بیش از شش میلیارد تومان بوده که ۵۰ درصد از اعتبارات کمیته امداد و ۵۰ درصد با مشارکت شرکت پالایش نفت آفتاب تامین و بین نیازمندان فاقد لوازم سرمایشی توزیع گردید.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌های اقتصادی در استان، مشکلات اساسی خانواده‌های نیازمند در استان هرمزگان برطرف می شود، ادامه داد: همچنین مبلغ ۱۵میلیارد و ۵۴۰میلیون تومان برای رفع مشکلات و گره گشایی نیازمندان در قالب تسهیلات کارگشایی (وام ضروری) به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اعتبار در نظر گرفته شده است.

همچنین از دیگر اقدامات مسئولیت اجتماعی این شرکت می توان به مشارکت در ساخت ۱۱۴ باب منزل مسکونی ویژه ایتام تحت پوشش کمیته امداد اشاره کرد.

باسره در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شرکت پالایش نفت آفتاب در حمایت از نیازمندان و اقشار ضعیف ،گفت: در حال حاضر۹۰ هزار و ۷۱۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان هستند که از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از