حالت تاریک

امروز : شنبه, 1402/12/05 | 2024/02/24

Logo

با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره؛

کلنگ‌ ساخت یادمان شهدای هرمز به زمین خورد

کلنگ‌ ساخت یادمان شهدای هرمز به زمین خورد

آئین کلنگ‌زنی ساخت یادمان شهدای جزیره هرمز توسط فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه به زمین زده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «هرمز»، به نقل از روابط عمومی قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه، آئین کلنگ‌زنی ساخت یادمان شهدای جزیره هرمز امروز توسط سردار سرتیپ پاسدار «محمد مارانی» فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه و با حضور خانواده شهدای جزیره هرمز و مسئولان استانی به زمین زده شد.

سردار محمد مارانی در این آئین اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب همواره تاکید زیادی به جزیره شهیدپرور هرمز داشته است چرا که فرهنگ ایثار و شهادت با مردم هرمزگان به ویژه مردم هرمز عجین شده است.

وی تصریح کرد: سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در خصوص توسعه جزیره هرمز دغدغه فراوانی دارد که ساخت این یادمان با پشتیبانی و حمایت‌های ایشان می‌باشد.‌

وی افزود: نقش جزیره هرمز در دوران دفاع مقدس نقش موثری داشته که چندان به آن پرداخته نشده است بنابراین، تأسیس اماکن فرهنگی و احداث یادمان‌ها در پیرامون آن‌ها می‌تواند محفلی باشد برای کسانی که در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت فعالیت می‌کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه ادامه داد: این یادمان با ۷۰۰ متر زیربنا، شروع آن آبان‌ماه و پایان آن حداکثر ۶ ماه می‌باشد.

سردار مارانی خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز ۷ میلیارد تومان که توسط قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره نیروی زمینی سپاه و با مشارکت استانداری هرمزگان و اداره کل بنیاد شهید استان صورت می‌پذیرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از